Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

June 2012

Afro cirkus.... :D♥

27. june 2012 at 8:52 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
:DD


Nicki Minaj... :)

27. june 2012 at 8:50 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Starship.... :D

Čokoláda

26. june 2012 at 13:23 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Čokoláda může mát různé tvary, příchutě, barvy atd. MILUJU ČOKOLÁDU.!! :D Myslím, že to spoustu lidí... :D Nejradši mám oříškovou... A nejradši mám Milku.. :DD Mám ráda taky pralinky... Zjistila jsem nějaký typy čokolád, není jich moc: neslazená čokoláda, tmavá čokoláda, couverture, mléčná čokoláda, bílá čokoláda, ledová čokoláda. Dokonce jsem si našla, že pro psy je čokoláda nebezpečná, protože jejich tělo to nedkoáže strávit.. Při mále dávce se to projeví "jen" hyperaktivitou, při větší je může usmrtit.. Takže, jestli máte psa, radši mu čokoládu nedávejte.. :D Tak tady je ještě pár obrázků...:


♥♥HOLIDAY♥♥

25. june 2012 at 10:40 | ♥Ivetty♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Dneska začaly PRÁZNINY..!! Je to bezva... :) Ráno jsem se probudila už v šest a to byl taťka ještě doma, ale mamka už v práci... Počkala jsem až taťka odejde a pak jsem šla na TV... :D Nic moc tam nešlo, tak jsem zapla kompl. A jsem na něm do teď... :D Mezitím se probudila ségr, ale až o čtvrt na devět... Jediný, co me teď štve je to, že sotva začaly prázdniny a já jsem dostala rýmu a kašel... :// Asi jsem do chytla od sestry.. :'( Štve mě, že jsem nebyla nemocn¨ná, když byla škola, protože bych zůstala doma, ale ne, já musím onemonět hned, když začnou prázdniny... :P :/ Ale stejně je bezva, že už začaly... :DDD


Mňamí... :))
Cestování

24. june 2012 at 11:09 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Cestování může být pro někoho koníček, nebo naopak pro někoho může být noční můra.. Mě cestování nevadí.. Už jsem letěla letadlem k koři (do Bulharska), když mi bylo 7 a bylo to v pohodě... Tím myslím to, že všechny ty katastrofy, který vidíme v televizi a na netu jako např. "Letadlo se zřítilo" ještě neznamenají, že bychom se měli cestování bát... Kromě toho je více katastrof autem a autobusem než letadlem... To je sice taky cestování, ale já si pod pojemem cestování jako první vybavím letadlo... Nevím proč, ale to neřešte.. :D Kromě Bulharska, Česka a Slovenska, jsem zatím nikde nebyla, ale úplně nejvíc bych chtěla jet do Londýna, do Paříže a do New Yorku...♥♥ Prostě tam všude nějak pojedu.. :D Teda pokud budu mít peníze, no... :))

Čarodějky (Charmed)

21. june 2012 at 19:50 | ♥Ivett♥ |  Serials♥♥ ;)
Vím, že pro někoho je to nuda, ale mě seriál Čarodějky prostě baví a proto jsem ho tu dala... Teď taky chodí v televizi a to na Prima Love od 13:35 do 14:45. Seriál má 8 sérií... Hlavní role jsou: Prue Halliwell, Piper Halliwell, Phoebe Halliwell, Paige Matthews, Leo Wyatt, Cole Turner, Daryl Morris, Chris Halliwell, Wyatt Matthew Haliwell. Takže tady je děj, mé zhodnocení a pár fotek:

DĚJ
Tři sestry - Prudence (Prue), Piper a Phoebe Halliwellovy, nějakou dobu po smrti své babičky Penny Halliwellové zjistí, že se staly čarodějkami předurčenými k boji proti zlu v San Franciscu. Zlo v seriálu představují démoni z podsvětí, sestry ovládají tzv. Moc tří. Tyto sestry žijí v čarodějnické rodové linii staré 300 let a vlastní tzv. Knihu stínů plnou zaklínadel a lektvarů, popisů démonů a dalších bytostí, do které každá generace Halliwellových něco přidala. Právě na ni si mnoho démonů "brousí zuby", většinou jsou jejich pokusy o krádež překaženy. Kniha je pro sestry nesmírně důležitá, je jejich největší zbraní. Ve třetí sérii umírá nejstarší sestra, čímž je zlomena síla Moci tří. Na scéně se objevuje nevlastní sestra Paige, díky níž je síla Čarodějek obnovena. Sestry poráží celou řadu démonů, např. Zdroj, starý 700 let. Piper se vdává za Lea, světlonoše, tedy jakéhosi patrona a ochránce čarodějek, se kterým má dva syny - Wyatta a Chrise - a jednu dceru, jejíž jméno je Melinda. Phoebe se provdává za Coopa, anděla lásky, a narodí se jí tři holčičky. Nejmladší sestra Paige si bere policejního strážníka Henryho, s kterým se setkává v osmé sérii a budou mít syna a dvě dcery (dvojčata). V poslední řadě se sestry, které si změnily svou identitu, schovávají před světem, protože už nechtějí být čarodějkami. Nakonec vše dopadá tak, že budou nuceny zůstat čarodějkami navždy. A tím, čarodějnická linie Halliwellových pokračuje. Setkávají se s čarodějkou Billie a pomáhají jí. Billie zoufala hledá svojí sestru,ale později se zjistí že Billinina sestra Christy je nakloněná tak trochu ke zlu, jelikož ji Billie má ráda přidá se k ní, Billie a Christy budou vykonovát zlo a stát proti Čarodějkám. V předposledním díle Čarodějek se proti sobě střetnou,vysají propast a boj je všecky zraní, v tu dobu Phoebe,Paige a Christy umírají a Piper se snaží je zachránit,stejně tak jako Billie i svojí sestru,Piper díky Cupidovy vrátí čas a tak zachraní spolu se svou babičkou a mámou minulost,ale nastanou i menší komplikace, ale všechno se vydařilo.


Upíří deníky (The Vampire diares)

21. june 2012 at 17:32 | ♥Ivett♥ |  Serials♥♥ ;)
Upíří deníky právě beží v televizi... Od pondělí do pátku na Nově od 15:30 do 16:30.. Myslím si, že je to celkem dobrý seriál... Sice je opět o upírech, ale mně se celkem líbí... Moje kámoška je do něj přímo zapálená... :D Já se sice nedívám, jako ona, úplně na každý díl, ale občas kouknu... Takže, mají 4 série.. Hlavní role jsou: Elena Gilbertová, Stefan Slvatore a Damon Salvatore.. Tady je něco o filmu a pár fotek:

Příběh začíná tím, že se upír Stefan Salvatore vrací zpět do svého domu v malém městečku Mystic Falls ve Virginii, aby byl blízko Eleně Gilbertová, sedmnáctileté středoškolské studentce, která se velmi podobá Katherine, dívce, kterou Stefan miloval před 145 lety, v roce 1864. Elena a její patnáctiletý bratr Jeremy se vyrovnávají s nedávnou smrtí jejich rodičů, kteří se zabili v autě. Jeremy se vyrovnává se ztrátou užíváním drog, zatímco Elena se pokouší zahradit své pocity. Ve škole potká Stefana a oba se začnou navzájem přitahovat. Potíže začnou, když se upír Damon Salvatore, který pronásledoval svého mladšího bratra do Mystic Falls, začne "krmit" místními obyvateli. Na jedné party napadne Vicki Donovanovou. Ta to přežije a pamatuje si, že ji napadl upír. Stefan se pokusí skrýt tyto stopy a pomocí svých schopností Vicki přiměje uvěřit, že byla napadena zvířetem. Když jde Elena navštívit Stefana k němu domů, potká Damona, který jí poví, že Stefan se stále vyrovnává se svou minulou nešťastnou láskou ke Katherine. Později se Damon vydá za Eleninou kamarádkou Caroline Forbesvou. Nakrmí se z ní, ale udrží ji naživu a má ji pod kontrolou za pomocí svých upířích schopností. Předstírá, že je její přítel a využívá jejich vztah k pletení se mezi Stefana a Elenu tím, že prozrazuje víc a víc věcí o Katherine. Aby zastavil Damona před ubližováním dalším lidem, Stefan a jeho lidský příbuzný, Zach Salvatore, společně pracují na omámení Damona rostlinou zvanou sporýš (verbena), která chrání lidi před tím, aby upíři ovládli jejich mysl a oslabuje upíry, když jí požijí. Stefan přidá verbenu do Carolinina drinku, takže když se z ní Damon nakrmí, vypije zároveň i bylinu, která je v její krvi. Když je pod účinkem verbeny, Stefan a Zach ho zamknou v sídle Salvatorů a chtějí ho nechat vyhladovět k smrti. Vztah Eleny a Stefana je zatížen tajemstvími o tom, kdo Stefan opravdu je a o jeho minulosti s Katherine. Damon použije své schopnosti k tomu, aby přiměl Caroline přijít ho osvobodit. Damon zabije Zacha, který se ji pokusí zastavit, později se znovu nakrmí z Vicki a nakonec ji promění v upíra. Poté, co Elena vidí Stefana ve videoklipu z roku 1953, poskládá si dohromady kousky o tom, kdo opravdu je a jde se mu konfrontovat. Stefan prozradí, že on i Damon oba milovali Katherine, která je proměnila v upíry v roce 1864. Elena, ohromená tímto objevem slíbí, že zachová jeho tajemství, ale se Stefanem se rozejde. Později (v další epizodě) však Stefan neodchází z toho důvodu, že v městečku začal řádit další upír.
Twilight... ♥

21. june 2012 at 14:16 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
První film, který sem dám je Twilight... Určitě ho všichni znáte... Mám ráda horory a i když to není tak úplně horor, stejně se mi líbí... Takže má 5 dílů: Stmívání, Zatmění, Nový měsíc, Rozbřesk 1. část, Rozbřesk 2. část... Takže tady máte pár foteček a videí ze prvních čtyř dílů, protože pátý je v samostatném článku + k tomu něco málo napsané... :)

STMÍVÁNÍ:

Bella se v prvním dílu rozhodne přestěhovat za svým otcem do rodného městečka Forks, kde nastoupí na střední školu. Život je zde pro ni těžký, musí si zvykat na nové prostředí i přátele. Hlavu ji zamotá Edward Cullen se svými sourozenci. Bella se snaží o této rodině zjistit co nejvíce, ovšem marně, jelikož o nich nikdo nic neví. Několikrát se ocitá v nebezpečí, kdy ji Edward vždy zázračně zachrání. Vše se změní, když se konečně lépe poznají a Bella zjistí nejen to, že je upír, ale i to, že je do něj zamilovaná. Na konci tohoto dílu jsou pak pronásledováni nepřátelským upírem Jamesem s jeho družkou Victorií. Jamesovi se zde podaří Bellu kousnot do ruky. V této chvíli je důležité, aby Edward překonal jeho touhu po Bellině krvi a jed z rány vysál. To se mu podaří, přičemž ostatní členové rodiny zabijou Jamese. Victoria zůstává živá.


Edward a Bella

Jasper a Alice

Esme a Carlisle

Rosalie a Emmett

Jacob Black je Bellin kámoš a v následujících dílech se měmní do krasavce a pořádně míchá děj..

James, Victoria a Laurent
Nikdy nevěř upírům... Věř mi.

NOVÝ MĚSÍC:

Ve druhém díle Edward odejde z Forks. Jeho důvod je v tom, že si myslí, že se s ním Bella vrhá do nebezpečí častěji, než je nutné. Bella tedy začne po dlouhé době trávit čas s Jacobem, se kterým si vytvoří velice silné přátelské pouto. Postupně se však dovídá, že z Jacoba se stal vlkodlak. Příběh vrcholí Bellinou záchranou Edwarda, který se pokusí požát mocnou italskou upíří rodinu o zabití poté, co se dozví nepravdivou informaci o Bellině smrti. Bella tedy musí odjet do Itálie, zachránit Edwarda a Voltuirovým slíbit, že se jednoho dne také stane upírkou. Poté se společně vrací do Forks a Edward se zavazuje slibem zůstat s Bellou navždy.
Vlkodlaci

Jacob a Bella


VolturioviZATMĚNÍ:

Třetí díl nám přináší napínavý děj milostného trojúhelníku mezi Bellou, Edwardem a Jacobem. Starosti nyní všem dělá pomalu se tvořící armáda upírů, za kterou stojí Victorie a která má za úkol zabít Bellu jako pomsta za zabití Jamese. Strach nutí poprvé v historii spolupracovat upíry a vlkodlaky společně, kvůli ochraně Belly. Armáda je tak nakonec zničena a film končí Edwardovou nabídkou k sňatku a napětím mezi Bellou a Jacobem.


Cullenovi

Vlkodlaci

Victorie a Riley

Armáda novorozenců v čele s Rileym
ROZBŘESK 1. ČÁST

Příběh se z části odehrává v deštivém městečku Forks, po svatbě se však přesune na malebný ostrov, kde budoucí novomanželé stráví své líbanky. Rázem se tak ve filmu objeví nečekaná zápletka v podobě Bellina otěhotnění. Pár se tedy musí vrátit zpět do Spojených států, přičemž Edward je pro odstranění plodu, který roste v těle matky zázračně rychle. Myslí si totiž, že ji dříve či později velmi ublíží. Bella však pochopitelně dítě chce, i když je to pro ni životně nebezpečné. Hlavně proto, že nedokáže přijmout jakýkoliv druh lidské stravy. Objeví se zde však Jacobova myšlenka, kdy je Bella nucena pít krev pro záchranu dítěte. Film skončí velmi těžkým porodem, kdy Edward použije své upíří zuby, aby dítě z jejího těla dostal. Narodí se jim dcera, kterou pojmenují Renesmee. Edward však musí ješte proměnit jeho manželku v upíra dříve než zemře. To se mu podaří a film šťastně končí.Nejlepší polibek roku 2012Belle a Edwardovi se narodí dcera Renesmee.

Změna Belly na krásnou dospělou ženu..


Edwardovi je pořád stejně let, ale i přesto se mění... :DNásledující animace jsou porovnání konce Rozbřesku 1. části a 3. série Upířích deníků...

Elena se probudí jako upírka..

Bella se probudí jako upírka...
I love ♥shopping♥..!!! :D (16. 6. 2012)

16. june 2012 at 20:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Dneska ráno jsem se probudila, posnídala a šla na PC. Včera jsme se s mamkou (a se ségrou a s taťkou :P) domluvily, že pojedeme asi v sobotu (dneska) nebo v neděli do Zlína na Čepkov... Takže mi mamka dneska řekla, že tam pojedme v devět ráno... No tak jsme jeli. První, kam jsme šli byl NewYorker... Samozřejmě se mi tam líbilo spoustu věcí, hlavně jedno BOŽÍ tričko , ale mamka mi ho nedovolila koupit.. :( Pak jsme šli do Takka... Tam jsme si koupili spoustu věcí, už proto, že máme letáky se slevou... :D Já jsem si koupila takový krátký žlutý tričko, ale k tomu jsem si zvlášť koupila ještě takový světle hnědý tílko... A pak jsem si ještě koupila takový světle fialový tílko a zelený šátek... Pak jsme šli ještě do Kauflandu... Tam jsem si koupila takový náramky (2), protože tam byly jenom za 30 Kč... :D A pak jsme ještě šli do DMka (drogerie) a tam jsem si koupila takový světle fialový lak na nehty... Domů jsme dojeli v jednu... O p.l třetí přišla kámoška (Marťa) a nejdřív jsme byly u mě v pkoji a pak jsme se šly opalovat... Nejradši bychom skočily do bazénu, ale bohužel ho zatím ani já ani ona nemáme napuštěný, takže smůla... :P A pak jsme šly ještě ke mně a tam už jsme byly až do té doby než Marťa odešla (asi do pěti)... A to je všechno za dnešní den... :D
Mňammm.. :D

Kelly Clarkson

14. june 2012 at 18:19 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Stronger... ♥♥