Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

10. 6. 2012

10. june 2012 at 18:19 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Dneska ráno jsem chtěla jít na PC, ale mamka mi řekla, že tam prostě nebudu, protože včera jsem tam byla celej den a pak přišel taťka a normálně mi vypojil počítač ze zásuvky (blbej taťka)... Tak jsem udělala menší scénu (tak to snad zná každej :D) a pak jsem si kreslila.... Na PC mi mamka dovolila jít až ve dvě, když přišla kámoška (Marťa). Byly jsme na FB a pak mi tady na blogu pomohla s jednou věcí ohledně obrázků... A o půl šesté odešla a já tady teď píšu tenhle článek a poslouchám tuhle písničku (BEST♥♥):


Mňaam.. :D


 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se vám můj blog...??? :)

Ano..:D 40.9% (9)
Ujde..:) 31.8% (7)
Ne.:/ 27.3% (6)

Comments

1 Sinead Sinead | Email | Web | 10. june 2012 at 18:25 | React

a čo si kreslila? :-)

2 Michal  (ka) Michal (ka) | Web | 10. june 2012 at 18:29 | React

jo, ta písnička je dobrá :)) hodně jsem si ji zpívávala :)

3 Chris[tinne]. Chris[tinne]. | Web | 10. june 2012 at 18:30 | React

[1]: Tiež som sa chcela spýtať :]

4 Eta, Ivett Eta, Ivett | 10. june 2012 at 18:39 | React

[1]: No, jenom jsem si tak čmárala na papír a vznikla z toho nějaká postava (holka)... :D a pak taky ještě prasátko (to jsem kreslila podle mini plyšáka od kámošky) :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement