Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

11. 6. 2012 - SUPR DEN!! ♥♥

11. june 2012 at 17:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj, dneska musím říct, že to ve škole nebylo tak špatný... Teda když nepočítám ty nudný předměty, ale jinak to bylo SUPR!! :D No, začnu od začátku.. Ráno jsme šli nicnetušící úplně normálně do školy do naší třídy. Pak tam najednou vtrhne zástupce a řekne nám ať si vezmeme všechny věci a jdeme do učebny angličtiny (naproti naší třídě :D). Tak jsme tam šli a tam jsme se prostě učili (teda měli učit). První hodinu nás měla naše třídní z češtiny a řekla nám, že za chvilku přijde (nebo něco takovýho).. Samozřejmě jsme mezitím dělali bordel.. Čekali jsme celou hodinu (ne, že by mi to vadilo :D) a když přišla, tak řekla, že prostě budeme do konce roku v učebně ájiny a na začátku třetí hodiny bude hlášení, kde se dozvíme důvod.. Takže po zvonění byl nejdřív příraz (celkem ušel, zapsali jsme jenom jeden zápis, pak některý zkoušela a zbytek se přitom díval na video, takže v pohodě :D) a po přírazu jsme šli do třídy, kde jsme měli mít matiku... Ale protože nám ve třídě angličtiny nefunguje, šli jsme do 6.B, kde většina nás musela sedět na zemi... :P No, když konečně bylo hlášení, nejdřív hlásila, jakýsi gratulace k soutěžím a takový kraviny a pak řekla, že ve třídách, kde byla hygienická inspekce (což je i naše třída), bylo nalezeno nějaký prach z křídy nebo něco takovýho, takže ty třídy budou mít třídu v jiných učebnách... Ale to důlěžitější co hlásila bylo za prvé, že příští týden bude mít 1. stupeň 4 hodiny a druhý 5 hodin a za druhé, že ten další týden, budeme mít jako jediná škola v ČR celý týden ředitelský volno...!!!! (Takže od 25. 6. :)) To je ♥SUPER♥!!!! Takže pro ty, co si to čtou a chodí do školy a nemají ředitelský volno - NEZÁVIĎTĚ PROSÍM.. :D Takže to je asi tak všechno a můžu s přehledem říct, že tohle je v podstatě nejlepší zpráva v tomhle školním roce... :D Jo, a pusťe si tuhle písničku:I want (love) summer..!! ♥♥ :D


:D

Tohle je božíí..!! ♥♥
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama