Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

12. 6. 2012

12. june 2012 at 17:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Dneska jsem šla do školy a první hodinu jsme měli mít zeměpis. Jenomže učitel nebyl ve škole, tak nás měl učitel z informatiky... Kdybychom šli na počítače, bylo by to teda lepší a já jsem si myslela, že na ně půjdem, když učí informatiku, ale samozřejmě jsme nešli, ale dělali jsme nějaký debilní úkoly do zeměpisu... :P Bylo to děvět otázek a řeknu vám, ještě že nebyly na známky... :D Pak byla čeština a přišla tam paní z knihovny (nevím, jak se jmenuje, ale myslím, že nějak Bátolová nebo nějak tak..:D). Měla nám říkat něco o češtině.. :D Něco byla nuda, ale něco, co říkala, bylo i dobrý...:D Na konci hodiyn jsem hrála s kámoškou a s dvouma spolužákama "něco jak flašku" (ale ne flašku!!!! :D). Prostě spolužák vždycky zatočila tužkou a řekl třeba: "Na koho to ukáže, balí.... (někoho)" nebo ještě něco trochu horšího.. :D Trochu trapný, ale dobrý... :D Pak byla matika - celkem v poho, protože mě naštěstí nezkoušela, protože mám známku uzavřenou (jedničku!!!), ale některý zkoušela a ti ostatní počítali příklady, kteří si psali na tabuli, ti co zkoušela... :P Po matice byla hudebka, ta je v pohodě.. Bavili jsme se tam o masopustu, což vůbec nevím PROČ jsme se o něm bavili, protože si myslím, že to nemá s hudebkou nic společnýho (doufám, že nejsem sama :D). A pak byla ájina, kde jsme psali slovíčka... Já jsem se je zapoměla naučit, tak jsem se je šprtala ve škole, ale uměla jsem to, protože ájina mi fakt jde (už proto, že je to můj nejoblíbenější předmět.. :D). A poslední hodinu byl děják, jeden z mých nejneoblíbenějších předmětů... Teď děláme Řím a mě zkoušela, protože jsem měla 1-2 a to jsem se taky neučila, ale nakonec jsem to nějak dala a mám 1!!! :D A po škole jsem jela aoutobusem domů a měla jsem jít sice do Happydancu (tanec :D), ale přemluvila jsem mamku, ať tam nejdu, protože je to stejně už poslední hodina a stejně tam hrajeme už jenom nějaký přiblblý hry... :P Takže si užívám doma a těším si na prázdniny a pouštím si pořád dokola tuhle písničku:


Mňaaam... :D

Bombaaa..!! :DD

Zbožňuju tenhle face..!! :))♥
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama