Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Čarodějky (Charmed)

21. june 2012 at 19:50 | ♥Ivett♥ |  Serials♥♥ ;)
Vím, že pro někoho je to nuda, ale mě seriál Čarodějky prostě baví a proto jsem ho tu dala... Teď taky chodí v televizi a to na Prima Love od 13:35 do 14:45. Seriál má 8 sérií... Hlavní role jsou: Prue Halliwell, Piper Halliwell, Phoebe Halliwell, Paige Matthews, Leo Wyatt, Cole Turner, Daryl Morris, Chris Halliwell, Wyatt Matthew Haliwell. Takže tady je děj, mé zhodnocení a pár fotek:

DĚJ
Tři sestry - Prudence (Prue), Piper a Phoebe Halliwellovy, nějakou dobu po smrti své babičky Penny Halliwellové zjistí, že se staly čarodějkami předurčenými k boji proti zlu v San Franciscu. Zlo v seriálu představují démoni z podsvětí, sestry ovládají tzv. Moc tří. Tyto sestry žijí v čarodějnické rodové linii staré 300 let a vlastní tzv. Knihu stínů plnou zaklínadel a lektvarů, popisů démonů a dalších bytostí, do které každá generace Halliwellových něco přidala. Právě na ni si mnoho démonů "brousí zuby", většinou jsou jejich pokusy o krádež překaženy. Kniha je pro sestry nesmírně důležitá, je jejich největší zbraní. Ve třetí sérii umírá nejstarší sestra, čímž je zlomena síla Moci tří. Na scéně se objevuje nevlastní sestra Paige, díky níž je síla Čarodějek obnovena. Sestry poráží celou řadu démonů, např. Zdroj, starý 700 let. Piper se vdává za Lea, světlonoše, tedy jakéhosi patrona a ochránce čarodějek, se kterým má dva syny - Wyatta a Chrise - a jednu dceru, jejíž jméno je Melinda. Phoebe se provdává za Coopa, anděla lásky, a narodí se jí tři holčičky. Nejmladší sestra Paige si bere policejního strážníka Henryho, s kterým se setkává v osmé sérii a budou mít syna a dvě dcery (dvojčata). V poslední řadě se sestry, které si změnily svou identitu, schovávají před světem, protože už nechtějí být čarodějkami. Nakonec vše dopadá tak, že budou nuceny zůstat čarodějkami navždy. A tím, čarodějnická linie Halliwellových pokračuje. Setkávají se s čarodějkou Billie a pomáhají jí. Billie zoufala hledá svojí sestru,ale později se zjistí že Billinina sestra Christy je nakloněná tak trochu ke zlu, jelikož ji Billie má ráda přidá se k ní, Billie a Christy budou vykonovát zlo a stát proti Čarodějkám. V předposledním díle Čarodějek se proti sobě střetnou,vysají propast a boj je všecky zraní, v tu dobu Phoebe,Paige a Christy umírají a Piper se snaží je zachránit,stejně tak jako Billie i svojí sestru,Piper díky Cupidovy vrátí čas a tak zachraní spolu se svou babičkou a mámou minulost,ale nastanou i menší komplikace, ale všechno se vydařilo.MÉ ZHODNOCENÍ:
(edit - 9. 6. 2013)
Já tento seriál vážně miluju. Začala jsem na něj koukat nějak až od čtvrté série a strašně se mi líbil a pak jsme ho zkoukla skoro celý. Ještě nemám shlédnutou celou osmou sérii, jenom pár dílů. A v sedmé a osmé sérii se na naěkteré díly musím dívat anglicky a na některý dokonce italsky, protože česky je nenajdu, ale to nevadí :D Takže tady je takové shrnutí každé série.
V 1. sérii přijíždí nejmladší ze sester, Phoebe, zpět z New Yorku do San Francissca za svými sestrami Piper a Prue. Ví o tom jen Piper, protože Prue je na Phoebe naštvaná, jelikož si myslí, že jí předtím než odjela, přebrala snoubence.Předtím než Phoebe vstoupí do dvěří se to Piper snaží Prue nějak vysvětlit. Nakonec ji tam Prue nechá bydlet, ale pořád s ní nemá dobrý vztah. A tu noc, kdy Phoebe přijede, se začnou dít divné věci. V noci se Phoebe snaží dostat na půdu, ale dveře se jí nepodaři nijak otevřít. Tak to vzdá a pak se dveře, které jim po smrti jejich babičky nešly otevřít, samy otevřou. Phoebe vstoupí na půdu a tam najde Knihu stínů, kterou si začne číst.Zjistí, že jsou se sestrami čarodějky a pronese kouzlo, které jim vrátí zpět jejich moc, kterou jim babička spoutala. Zpočátku nechce Prue a Piper Phoebe věřit, ale když se začnou projevovat jejich schopnosti, už tomu neuniknou. Celý rok se učí, jak bojovat proti démonům a také k nim přijde světlonoš Leo, do kterého se zamiluje Piper.
ostatní série dodámPRUE HALLIWELL:


PIPER HALLIWELL:

PHOEBE HALLIWELL:

PAIGE HALLIWELL:


LEO WYATT:CHRISS HALLIWELL:


ČARODĚJKY:


 

4 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama