Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Cestování

24. june 2012 at 11:09 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Cestování může být pro někoho koníček, nebo naopak pro někoho může být noční můra.. Mě cestování nevadí.. Už jsem letěla letadlem k koři (do Bulharska), když mi bylo 7 a bylo to v pohodě... Tím myslím to, že všechny ty katastrofy, který vidíme v televizi a na netu jako např. "Letadlo se zřítilo" ještě neznamenají, že bychom se měli cestování bát... Kromě toho je více katastrof autem a autobusem než letadlem... To je sice taky cestování, ale já si pod pojemem cestování jako první vybavím letadlo... Nevím proč, ale to neřešte.. :D Kromě Bulharska, Česka a Slovenska, jsem zatím nikde nebyla, ale úplně nejvíc bych chtěla jet do Londýna, do Paříže a do New Yorku...♥♥ Prostě tam všude nějak pojedu.. :D Teda pokud budu mít peníze, no... :))
 

1 person judged this article.

Comments

1 Any :) Any :) | Web | 24. june 2012 at 11:12 | React

Ráda cestuji.
Mimochodem krásné obrázky.

2 © Kl[ér] © Kl[ér] | Web | 24. june 2012 at 11:13 | React

Já cestování miluji. Necestuji nějak zásadně, hodně.
- Moje nejoblíbenější cesta byla letadlem do Paříže. Chtěla bych se vrátit.
- A taky jsem byla samozřejmě autem v Itálii, CHorvatsku a takových těch zemičkách.
Zážitky na celý život:)
Chtěla bych někdy navšítivt Londýn, NY a Španělsko. Příští rok uvidím Belgii, těším se jak prase♥

3 Ivett Ivett | 24. june 2012 at 15:43 | React

[1]: Díky... ;)

[2]: Tak to ti věřím, taky bych se těšila... My zse možná pojedeme příští rko do Paříže, ale ještě nevím... Taťkovi se tam nechce... :P :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement