Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Čokoláda

26. june 2012 at 13:23 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Čokoláda může mát různé tvary, příchutě, barvy atd. MILUJU ČOKOLÁDU.!! :D Myslím, že to spoustu lidí... :D Nejradši mám oříškovou... A nejradši mám Milku.. :DD Mám ráda taky pralinky... Zjistila jsem nějaký typy čokolád, není jich moc: neslazená čokoláda, tmavá čokoláda, couverture, mléčná čokoláda, bílá čokoláda, ledová čokoláda. Dokonce jsem si našla, že pro psy je čokoláda nebezpečná, protože jejich tělo to nedkoáže strávit.. Při mále dávce se to projeví "jen" hyperaktivitou, při větší je může usmrtit.. Takže, jestli máte psa, radši mu čokoládu nedávejte.. :D Tak tady je ještě pár obrázků...:

 

2 people judged this article.

Poll

Jakou čokoládu máte nejradši...?? :D

Milka... :D 27.8% (10)
Orion.. :) 19.4% (7)
Studentská pečeť... :) 30.6% (11)
Jiná (do komentů jaká).. :D 22.2% (8)

Comments

1 Anett Anett | Email | Web | 26. june 2012 at 14:02 | React

pro psy je specielní čokoláda

2 cheshirecat cheshirecat | 26. june 2012 at 14:11 | React

Milku jsem taky milovala. Pak jsem ale přešla na kvalitnější čokolády a teď ujíždím na nich.
To že je nebezpečná pro psy je už naštěstí známé. Kromě toho všeobecně všechno sladké podporuje u zvířat červy, tak pozor na to. :)

3 kirma-lee kirma-lee | Web | 26. june 2012 at 17:34 | React

Ty hořké jsou podle mě asi nejlepší, čím více obsahují kakaa, tím lépe. Ledová mi moc nejede a neslazenou jsem nikdy neměla :D

4 Ivett Ivett | 27. june 2012 at 8:00 | React

[2]: jj, díky za info.. :)

[3]: Jo, hořkou mám taky ráda a ledovou jsem ještě nikdy neměla a neslazenou taky... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama