Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Twilight... ♥

21. june 2012 at 14:16 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
První film, který sem dám je Twilight... Určitě ho všichni znáte... Mám ráda horory a i když to není tak úplně horor, stejně se mi líbí... Takže má 5 dílů: Stmívání, Zatmění, Nový měsíc, Rozbřesk 1. část, Rozbřesk 2. část... Takže tady máte pár foteček a videí ze prvních čtyř dílů, protože pátý je v samostatném článku + k tomu něco málo napsané... :)

STMÍVÁNÍ:

Bella se v prvním dílu rozhodne přestěhovat za svým otcem do rodného městečka Forks, kde nastoupí na střední školu. Život je zde pro ni těžký, musí si zvykat na nové prostředí i přátele. Hlavu ji zamotá Edward Cullen se svými sourozenci. Bella se snaží o této rodině zjistit co nejvíce, ovšem marně, jelikož o nich nikdo nic neví. Několikrát se ocitá v nebezpečí, kdy ji Edward vždy zázračně zachrání. Vše se změní, když se konečně lépe poznají a Bella zjistí nejen to, že je upír, ale i to, že je do něj zamilovaná. Na konci tohoto dílu jsou pak pronásledováni nepřátelským upírem Jamesem s jeho družkou Victorií. Jamesovi se zde podaří Bellu kousnot do ruky. V této chvíli je důležité, aby Edward překonal jeho touhu po Bellině krvi a jed z rány vysál. To se mu podaří, přičemž ostatní členové rodiny zabijou Jamese. Victoria zůstává živá.


Edward a Bella

Jasper a Alice

Esme a Carlisle

Rosalie a Emmett

Jacob Black je Bellin kámoš a v následujících dílech se měmní do krasavce a pořádně míchá děj..

James, Victoria a Laurent
Nikdy nevěř upírům... Věř mi.

NOVÝ MĚSÍC:

Ve druhém díle Edward odejde z Forks. Jeho důvod je v tom, že si myslí, že se s ním Bella vrhá do nebezpečí častěji, než je nutné. Bella tedy začne po dlouhé době trávit čas s Jacobem, se kterým si vytvoří velice silné přátelské pouto. Postupně se však dovídá, že z Jacoba se stal vlkodlak. Příběh vrcholí Bellinou záchranou Edwarda, který se pokusí požát mocnou italskou upíří rodinu o zabití poté, co se dozví nepravdivou informaci o Bellině smrti. Bella tedy musí odjet do Itálie, zachránit Edwarda a Voltuirovým slíbit, že se jednoho dne také stane upírkou. Poté se společně vrací do Forks a Edward se zavazuje slibem zůstat s Bellou navždy.
Vlkodlaci

Jacob a Bella


VolturioviZATMĚNÍ:

Třetí díl nám přináší napínavý děj milostného trojúhelníku mezi Bellou, Edwardem a Jacobem. Starosti nyní všem dělá pomalu se tvořící armáda upírů, za kterou stojí Victorie a která má za úkol zabít Bellu jako pomsta za zabití Jamese. Strach nutí poprvé v historii spolupracovat upíry a vlkodlaky společně, kvůli ochraně Belly. Armáda je tak nakonec zničena a film končí Edwardovou nabídkou k sňatku a napětím mezi Bellou a Jacobem.


Cullenovi

Vlkodlaci

Victorie a Riley

Armáda novorozenců v čele s Rileym
ROZBŘESK 1. ČÁST

Příběh se z části odehrává v deštivém městečku Forks, po svatbě se však přesune na malebný ostrov, kde budoucí novomanželé stráví své líbanky. Rázem se tak ve filmu objeví nečekaná zápletka v podobě Bellina otěhotnění. Pár se tedy musí vrátit zpět do Spojených států, přičemž Edward je pro odstranění plodu, který roste v těle matky zázračně rychle. Myslí si totiž, že ji dříve či později velmi ublíží. Bella však pochopitelně dítě chce, i když je to pro ni životně nebezpečné. Hlavně proto, že nedokáže přijmout jakýkoliv druh lidské stravy. Objeví se zde však Jacobova myšlenka, kdy je Bella nucena pít krev pro záchranu dítěte. Film skončí velmi těžkým porodem, kdy Edward použije své upíří zuby, aby dítě z jejího těla dostal. Narodí se jim dcera, kterou pojmenují Renesmee. Edward však musí ješte proměnit jeho manželku v upíra dříve než zemře. To se mu podaří a film šťastně končí.Nejlepší polibek roku 2012Belle a Edwardovi se narodí dcera Renesmee.

Změna Belly na krásnou dospělou ženu..


Edwardovi je pořád stejně let, ale i přesto se mění... :DNásledující animace jsou porovnání konce Rozbřesku 1. části a 3. série Upířích deníků...

Elena se probudí jako upírka..

Bella se probudí jako upírka... 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama