Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

I love ♥shopping♥..!!! :D (16. 6. 2012)

16. june 2012 at 20:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Dneska ráno jsem se probudila, posnídala a šla na PC. Včera jsme se s mamkou (a se ségrou a s taťkou :P) domluvily, že pojedeme asi v sobotu (dneska) nebo v neděli do Zlína na Čepkov... Takže mi mamka dneska řekla, že tam pojedme v devět ráno... No tak jsme jeli. První, kam jsme šli byl NewYorker... Samozřejmě se mi tam líbilo spoustu věcí, hlavně jedno BOŽÍ tričko , ale mamka mi ho nedovolila koupit.. :( Pak jsme šli do Takka... Tam jsme si koupili spoustu věcí, už proto, že máme letáky se slevou... :D Já jsem si koupila takový krátký žlutý tričko, ale k tomu jsem si zvlášť koupila ještě takový světle hnědý tílko... A pak jsem si ještě koupila takový světle fialový tílko a zelený šátek... Pak jsme šli ještě do Kauflandu... Tam jsem si koupila takový náramky (2), protože tam byly jenom za 30 Kč... :D A pak jsme ještě šli do DMka (drogerie) a tam jsem si koupila takový světle fialový lak na nehty... Domů jsme dojeli v jednu... O p.l třetí přišla kámoška (Marťa) a nejdřív jsme byly u mě v pkoji a pak jsme se šly opalovat... Nejradši bychom skočily do bazénu, ale bohužel ho zatím ani já ani ona nemáme napuštěný, takže smůla... :P A pak jsme šly ještě ke mně a tam už jsme byly až do té doby než Marťa odešla (asi do pěti)... A to je všechno za dnešní den... :D
Mňammm.. :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 Hutchersonová Hutchersonová | Web | 16. june 2012 at 21:02 | React

jéé čepkov mám ráda :D ;) ten obchodák nikdy nevynechám když jedu do Zlína :D ;)

2 Verun Verun | Web | 16. june 2012 at 21:09 | React

já taky zboznuju nakupovani :D
v NY jsem vzdycky dlooouho :D a pokazde si neco vyberu :D
ta druha fotka :O

3 Ivett Ivett | 17. june 2012 at 8:27 | React

[2]: Já taky zbožŇUJU NAKUPOVÁNÍ... ny

4 Ivett Ivett | 17. june 2012 at 8:29 | React

[2]: NY je jeden z mých nejoblíbenějších obchodů (pak ještě Takko a H&M :D)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama