Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

July 2012

Celebrities.... :D

30. july 2012 at 11:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Sorry, že jsem tu tak dlouho nebyla... :D Tenhle článek bych chtěla udělat o celbritách, když "byli malí", protože jsem našla dvě takový fotky.... :DD Tákže tady je první:


Podle mě se nejvíc změnili Eminem, Katy Perry, Taylor Swift a Lil Jon (toho ani neznám, ale našla jsem si jeho současnou fotku na googlu.. :D)... :)

A tady je druhá... :D:


Tady se podle mě nějvíc zeměnili Avril Lavigne, Amy Winehouse, Robert Pattinson, Ashley Tisdale, Katty Perry (ta už je tu podruhé i se stejnou fotkou..:)) a celkem aj Beyonce, ale jenom trošku.. :DD

No, takže to je takový kratší článek jenom k tomuhle.. :D Jinak bych vám ještě chtěla říct, že tu zase týden nebudu, protože zítra jedu se ségrou k tetě a budu tam do 4.7. takže tady asi nebudu.... Ale možná tu tak jeden článek přidám, protože teta má počítač, ale moc mě tam nepoští, protože.... no, znáte to, takový ty blbý kecy, že je pěkně, takže na co pičák atd... Takže mě tam NĚKDY pustí večer anebo když prší.... Ale to spíš vyrábíme nějaký kraviny, takže počítač jenom výjiměčně.... Ale možná, že teď by mě to vyrábení mohlo bavit, protože jsem se tety chtěla zeptat, jestli by mi trochu nepomohla vyrobit si lapač snů (já už jsem ho vyráběla na táboře, jenomže jsem se do toho trochu zapletla, a to co jsem udělala jsem pak někde ztratila, takže to bylo na nic, a teta by mi s tím mohla pomoct, protože ona je na vyrábění takových věciček dobrá.. :D). Takže zatím bye..! ;)

Wanna be AFFS??

23. july 2012 at 19:22 | ♥Ivett♥ |  Kontroly a náběry AFFS! ;)
No, vím, že se moc lidí nepřihlásí, ale stejně... :)

Chceš být AFFS (spřátelit se)?

Stačí, když do komentářů napíšeš:
1) Přezdívku
2) Věk
3) Blog
4) Proč se chceš spřátelit

Když bude někdo chtít, může napsat i o čem je jeho blog (nepovinné)

!!UŽ DĚLÁM I KONTROLY!!!
Pravidla:
-Musíš chodit na můj blog 2x-3x tdýně
-Alespoň 1x-2x týdně něco okomentuj
-Nepiš komentáře typu "Obíhám", ale nějaké, které jsou k tématu
-Až se vám ozvu na blogu, znamená to, že už Vás mám v AFFS a i vy si mě tam dejte (pod přezdívkou Ivett)
-Když pozastavíš blog, nebo na něm prostě nbudeš, dáš mi vědět na můj blog


Díky všem, kteří se přihlásí :)


Měsíc

23. july 2012 at 12:46 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Co k tomuhle tématu napsat? Vím, že už jsem psala víckrát, že nevím, co napsat, ale teď už fakt nevím... No, něco málo snad dohromady dám.. :D Podle mě je Měsíc úžasný, protože tam není gravitace... Jednou bych tam chtěla být, i když tam 100% nebudu... :D Ale fakt, život bez gravitace by byl... super! No, jenom někdy... :D Každopádně je Měsíc bezva... :)


My tumblr

23. july 2012 at 8:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Na tumblr jsem se vždycky dívala jenom nao obrázky, ale svůj jsem neměla. Tak jsem si ho vytvořila. A to taky proto, že se mě pořád kámoška ptala, kdy si ho vytvořím, ale to je jedno.. :D Tady je: -->http://ivett-fotky.tumblr.com/
Šatičky♥

22. july 2012 at 21:51 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Hi!
Sorry, teď jsem tu dlooouho nebyla, protože jsem v poslední době neměla na blog čas... :D Mám tady pár docela hezkých obrázků šatiček.... Snad se budou líbit.. :):


18. 7. 2012

18. july 2012 at 10:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Včera odpoledne jsem byla (s mamkou, taťkou, sestrou a dědou.. :D) v Olomouci navštívit babičku do nemocnice. Už je tam týden a ještě týden tam bude. Je na nějakým oddělení geriatrie nebo co a tam ji jakoby "dávají dohromady", protože za týden pojede ještě někam jinam do nemocnice (nevím kam) a tam jí budou operovat pravou nohu. Dneska jsem se vzbudila docela pozdě (o půl osmé), což je jeden z mála dnů, protože normálně jsem vzhůru asi v šest. A hned když jsem se vzbudila, jsem přemýšlela o tom, jestli je fakt léto, protože mi byla fakt strašná kosa a přes den někdy skoro ani nesvítí slunce.... :P Taky je u vás tak hnusně..???


)


Mám svůj sen

12. july 2012 at 12:09 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Mám svůj sen.... Tak k tomuhle vážně nevím co napsat... :D Tak každý snad měl někdy nějaký sen... Já mívám většinou bezesný noci, ale dneska se mi zdálo něco úplně šílenýho... :D Teď už si z toho moc nepamatuju, ale vím, že tam byla nějaká tlustá paní (babka) a pak jsem tam byla já a bylo to někde, kde bylo všechno okolo bílý a jediný, co v té místnosti bylo byly dveře... :D Už si nevzpomínám, co se v tom snu stalo, ale to je stejně jedno... :D No, to jsou sny, která se nám zdají v noci... ale pak jsou ještě sny (přání), která si přejeme, aby se stala.... To už jsem psala i v minulým tématu, ale každý má určitě nějaký přání, který chce aby se splnilo.... Sorry, že je to tak blbě zakončený, ale nevím, co dál ještě napsat... :DNew dess... :)

10. july 2012 at 14:03 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Mám nový dess, tak snad se líbí... Strašně se mi líbí ta "profilová" fotka (ten růžový mobil...). Asi 3x nebo 4x jsem změnila obrázek na pozadí... :D Nakonec jsem dala tohle... :D Tak doufám, že se aspoň trochu líbí, i když nwm... :D

...Brýle...:)

10. july 2012 at 13:35 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Každý má stopro nějaký brýle... Hlavně teda sluneční... :D Mě se líbí pilotky, ale mám jenom normální... :D Ale jsou celkem hezký... :) Zase tu nechci nic psát, ale jenom tu dám obrázky.. :D:

:DD
Plavky....♥

10. july 2012 at 12:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Rozhodla jsem se vytvořit článek o plavkách, když je léto... :) Já mám nejradši dvojdílné plavky, ale když má někdo jednodílný, tak se mu nebudu smát, že... :D Protože já mám stejně taky i jednodílný i dvojdílný... :D Neměla jsem v plánu nic moc tady psát, chtěla jsem tu hlavně dát obrázky... :D: