Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Celebrities.... :D

30. july 2012 at 11:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Sorry, že jsem tu tak dlouho nebyla... :D Tenhle článek bych chtěla udělat o celbritách, když "byli malí", protože jsem našla dvě takový fotky.... :DD Tákže tady je první:


Podle mě se nejvíc změnili Eminem, Katy Perry, Taylor Swift a Lil Jon (toho ani neznám, ale našla jsem si jeho současnou fotku na googlu.. :D)... :)

A tady je druhá... :D:


Tady se podle mě nějvíc zeměnili Avril Lavigne, Amy Winehouse, Robert Pattinson, Ashley Tisdale, Katty Perry (ta už je tu podruhé i se stejnou fotkou..:)) a celkem aj Beyonce, ale jenom trošku.. :DD

No, takže to je takový kratší článek jenom k tomuhle.. :D Jinak bych vám ještě chtěla říct, že tu zase týden nebudu, protože zítra jedu se ségrou k tetě a budu tam do 4.7. takže tady asi nebudu.... Ale možná tu tak jeden článek přidám, protože teta má počítač, ale moc mě tam nepoští, protože.... no, znáte to, takový ty blbý kecy, že je pěkně, takže na co pičák atd... Takže mě tam NĚKDY pustí večer anebo když prší.... Ale to spíš vyrábíme nějaký kraviny, takže počítač jenom výjiměčně.... Ale možná, že teď by mě to vyrábení mohlo bavit, protože jsem se tety chtěla zeptat, jestli by mi trochu nepomohla vyrobit si lapač snů (já už jsem ho vyráběla na táboře, jenomže jsem se do toho trochu zapletla, a to co jsem udělala jsem pak někde ztratila, takže to bylo na nic, a teta by mi s tím mohla pomoct, protože ona je na vyrábění takových věciček dobrá.. :D). Takže zatím bye..! ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama