Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Mám svůj sen

12. july 2012 at 12:09 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Mám svůj sen.... Tak k tomuhle vážně nevím co napsat... :D Tak každý snad měl někdy nějaký sen... Já mívám většinou bezesný noci, ale dneska se mi zdálo něco úplně šílenýho... :D Teď už si z toho moc nepamatuju, ale vím, že tam byla nějaká tlustá paní (babka) a pak jsem tam byla já a bylo to někde, kde bylo všechno okolo bílý a jediný, co v té místnosti bylo byly dveře... :D Už si nevzpomínám, co se v tom snu stalo, ale to je stejně jedno... :D No, to jsou sny, která se nám zdají v noci... ale pak jsou ještě sny (přání), která si přejeme, aby se stala.... To už jsem psala i v minulým tématu, ale každý má určitě nějaký přání, který chce aby se splnilo.... Sorry, že je to tak blbě zakončený, ale nevím, co dál ještě napsat... :D


 

3 people judged this article.

Comments

1 *Kina* *Kina* | Web | 12. july 2012 at 12:39 | React

Ta animace ja fakt dobrá.Tu pohádku jsem vždycky měla ráda XD a jinak dobře napsaný článek hlavně, že je tam to hlavní ne :)

2 ♥Ivett♥ ♥Ivett♥ | 12. july 2012 at 17:49 | React

[1]: Joo, díky ;)

3 týýnka mucQ týýnka mucQ | 14. july 2012 at 20:33 | React

no fuj hnusnej blogggggg..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama