Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

August 2012

Second Crazy day..! :DD

31. august 2012 at 20:02 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dnes byl vážně šílleně suprový den! :D Takže, ráno bylo hnusně a já jsem dostala strašnou chuť na kakao, takže jsem postupně vypila litr kakaa...:DD Mezitím jsem byla dopoledne na pořítači... Po obědě jsem tam ještě chvilku byla. Pka jsme šly se sestrou sbírat jabka. Asi okolo třetí přišla kámoška a šly jsme k nám. Nejdřív jsme hrály se sestrou "Česko - otázky a odpovědi" (nudaa...:P). Pak jsme to ještě ani nedohrály a začlay jsme si hrát na pbchod..:D Ale to pak byla taky nuda. Pak ještě přišla segřina kamrádka. Noo... a pak někdo dostal nápady, že si budme hrát na modelky...:DD Byla to spíš taková módní přehlídka.:D Navlíkly jsme si na sebe nejfřív šaty a tak jsme chodily (na nějaký píeničky z mobilu...:D) Byla to strašná sranda....:D Po těch šatech jsme tam chodily téměř nahý, a pak v plavkách....:D Já vím, že je to trochu trapný, ale byla to fakt strašná pr*el...:D Asi v sedm holky odešly a já jsem šla zase na PC.
Zítra ráno jedeme do toho Zlína nakupovat, takže vám pak možná ukážu, co jsem si koupila..:) Čauky!30.8.2012

30. august 2012 at 20:13 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Páni! Koukněte na to datum..:// A ještě horší je, když si řeknete, že už jenom tři dny prázdnin, a to dva dny z toho je víkend..:/ I když, na jednu stranu se tam trošinku těším, ale fakt malilinko... Nechápu, proč nemůžou být prázdniny delší..:D
No, dneska, když jsem se vzbudila, jsem opět byla na počítači..:D O půl dvanácté jsem šla k babičce na oběd (měli jsme sladký šišky...D). Obědvali jsme tak brzo, protože pak měla za tetou a babičkou přijet nějaká paní. Tak jsme šly se sestrou domů a dívaly jsme se na televizi. Asi o půl třetí jsme se šly koupat, ale bylo jenom 20 stupňů... Na mě je to celkem v pohodě, ale na sestru vůbec ne... Vlezly jsme tam, ale segra tam byla chvilinku a pak hned vylezla... Pak tam zkusila vlízt ještě jednou (nevím proč), ale zase hned vylezla...D Já jsem si tam asi půl hoďky plavala sama.. Pak jsme šly domů a zase jsme se dívaly na televizi. Nejdřív na něco, co tam šlo a pak segra pustila Shreka 1 a 2 (strašná sranda..:DD). Pak přijela mamka a my jsme si se ségrou umyly batohy... Všechno teď musí připomínat školu, že...:D No, a teď půjdu večeřet..:) Jinak už se nemůžu DOČKAT až bude víkend, protože pojedme v sobotu nebo v neděli s mamkou do Zlína na Čepkov a do Zlatýho jabka nakupovat...!!! I ♥ shopping! Tak tady je ještě pár obrázků a já jdu.
Mňáám! :')

29. 8. 2012

29. august 2012 at 19:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dneska byl super den..! :D Ráno jsem jako vždycky byla na počítači. Ve dvě hodiny jsem šla ke kamarádce (Marti), kde dnes už konečně přijela kamarádka (Lucka) z Holešova. Nejdřív jsme byly u Marti doma. Nejdřív jsme si jen tak povídaly a pak jsme chvilku byly na počítači..:D Potom jsme se šly projít ke mně domů a řekly jsme si, že se budeme u Marti koupat. Tak jsem Lucce půjčila plavky a zase jsme šly k Marti. Šly jsme do bazénu, ale Lucka tam nechtěla jít, prootže na ni byla ta voda prý moc studená..:D Po dlouhém přemlouvání tam nakonec šla..! Nejdřív se jenom trochu namočila a pak jsme na sebe začaly všechny čtyři (ještě kámoščina sestra) stříkat, takže se potom už namočila celá..:D Byla to strašná sranda! Njedřív jsme nasebe stříkaly všechny čtyři a pak šla vždycky jedna doprostřed a ostatní na ni stříkaly...:D Když jsme vylezly, začaly jsme s Luckou "požírat" hrozny...:D Potom nám kámoščina mamka donesla poháry. Až jsme je snědly, šly jsme zase ke mně a moje tata nám uvařila kukuřici. Strašně jsem si ji osolila..:D Ségra si tam dala i máslo, tak jsem to taky zkusila a bylo to celkem dobrý. Asi o půl šesté přijel pro Lucku taťka a jela domů. My jsme nejdřív nevěděly pořádně co dělat a pak někoho (ani nevím koho) napadlo, že si budeme hrát na sochy..:D Trochu trapná hra, ale celkem sranda...:D Pak nás to přestalo bavit, tka jsme šly hrát fotbal...:D Nejdřív jsme ho hrály u nás na dvoře, ale tam nebylo moc místa, tak jsme se šly podívat na hřiště, ale tam hráli fotbal nějací kluci... Kdžy jsme šly cestou na hřiště, tak jsem nějak zakopla a fakt debilně jsem spadla dopředu na zem...:D Zakopla jsem nohama, ty mi spadly na zem a pak jsem se do hlíny zabořila i hlavou (při tom pádu)...:D A pak holky odešly domů a já tu teď píšu článek, který se doufám bude aspoň trošičku líbít... Napiště do komentu, jak se líbí!

Změnila jsem obrázek v záhlaví, ale strašně se mi líbí to pozadí, který teď mám, takže bych byla ráda, kdybyste napsali do komentů, jestli mám to pozadí nechat, nebo ho mám taky změnit... Díky :D ;):DD

Mickey Mouse...:DD:DDD


28. 8. 2012

28. august 2012 at 19:26 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Dneska ráno jsem celý dopoledne byla na počítači..:D Pak jsme šla dolů k babičce poobědvat a o půl jedné odjela sestra s tetou k zubařce (protože jí vypadala blomba, tak jí tam zubařka dala takovou vložku, ale ta já taky vypadla, takže tam jela) a já jsem byla doma... Čekala jsem, že mi zavolá kámoška, protože měla dneska přijet kámoška z Holešova, ale nikdo celou dobu nezavolal, tak jsem byla doma... Seděla jsem u stolu v obýváku, dívala jsem se na televizi a přitom jsem si lakovala a opečovávala nehty..:D Lak jsem si nechala stejnej jako jsem měla doteď (na rukách takovej krásnej fialovej a na nohách červenej - já vím, naprosto naladící, ale co už..:D), jenom jsem si ho nalakovala znovu, protože se mi už dlouho odloupával..:D Tak jsem i udělala takovou "chvilku pro sebe"..:D Ale když přijela mamka, řekla, že půjdeme všichni (já, sestra, mamka taťka, teta a děda) na pole vybrat nějaký brambory... Normálně by mi to asi trochu vadilo, ale teď vůbec - aspoň jsem se trochu odreagovala..:D Jediný, co mi trochu vadilo bylo, že jsem si myslela, že moje manikůra bude v háji, ale měla jsem rukavice, a jenom ony byly celý špinavý - moje ruce nikoliv..:D Domů jsem dojela asi o třičtvrtě na šest. A teď už budu jenom na počítači a pak půjdu spát..:D Takže čauky! :)Roztomilé..:)


27. 8. 2012..

27. august 2012 at 18:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska ránojsem si nejdřív užívala dokud jsem doma sama (se sestrou, ale ta je v pohodě..:D). Potom asi kolem desáté přijela teta s bratrancem a dovezli babičku! Konečně je doma... Ale po té operaci musí ještě dva měsíce nosit berle...Nejdřív jsme si všeichni povídali a pak bratranec odjel a my jsme poobědvali. Po obědě jsme nšjdřív byly se sestrou a s tetou venku a hlídaly jsme želvu Doris, která je sestřenice, ale protože je teď na dovolené, tak ji hlídá teta, takže je u nás...:) Tak jsme hlídali... Strašně se přežrala a pak taky měla... když to řeknu slušně tak průjem....:DDD Takže asi víte co....:DD Potom jsem šla i se ségrou do Bistra, protože starosta hlásil, že tam má být skákací hrad a pití zdarma... Já jsem tam moc nebyla....Chtěla jsem si koupit zmrzlinu, jenomže Bistro otevírají v pondělí až v pět...:P Tak jsem šla domů. Tam jsem byla doma a dívala jsem se na telku.... Pak přišla kámoška a jely jsme se projet na cyklostezsku. Pak jsme šly k ní a potom jsme šly teda do Bistra koupit se jenom nanuk... A byla tam jedna pi*a, g¨fakt strašná blbka, která nám vřdycky říká úplný pi*oviny. Tak např. se kámošky zeptala, jestli má kluka (úplně debilní otázka) a ona řekla, že ne, a i kdyby měla, tak jí to neřekne a ta holka jí řekla: "Kdo by tě chtěl?" Čůza jedna pitomá...:DD Pak tam říkala ještě podobný kraviny, ale já jsem si toho už nevšímala.... No, pak jsme šly ke kámošce domů a tam jsme tu zmrzku snědly...:D A teď jsem přišla domů a píšu tenhle článek...:D Chtěla bych už konečně napsat nějký téma týdne, ale teď jsou tu takový divný....:D Tak třeba teď je "Jdeme dál..." :D No, nevím, třeba k tomu něco vymyslím...:D

A za chvilku změním dess, tak mi pak napište, jak se líbí..:D

Tak to je fakt....:D
Mňáám!

Má krásnou barvu vlasů...! :'DHody..:D

26. august 2012 at 21:18 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dneska u nás byly hody..:D Normálně by přijely ještě sestřenice a jejich děcka (zatím jedno, ale v prosinci už druhý..:D), ale dnes přijely jenom teta s přítelem Laďou, protože ti ostatní přijíždí stejně hlavně kvůli babičce a navíc jsou teď na dovolené - to už jsem ale myslím psala...:D No, takže jak jsem řekla - byly hody. Ráno jsme šly já, sestra, mamka a taťka do kostela (což je vážně skvělý, protože naši rodiče chodí jenom o Vánocích, já se sestrou chodím přes školní rok..:D). Když jsme přišly, byl u nás strašnej frmol, rptože mamka musela všechno nachystat atd. Nejdřív mamku vytočila taťks, protože nám před barákem dělaly novou cestu (už to fakt potřebovala) a patníky, a jlikož na našem vjezdu musí parkovat Laďa, protože má větší auto, musel to taťka naskládat na trávu před domem... Jenomže, normálně by to tam dal přes patník, ale teď je moc vysokej, takže to tam dal tak strašně blbě, že byla předek auta ještě na cestě..:D Sanozřejmě přední kola celý od bahna, ale to je jedno, že..:D No a podruhý mamku vytočil zase taťka, protže vysával v obýckáku a v kuchyni a nalil jako vůni do vysavače svou pánskou "vůni"....:D To jste měli mamku slyšet, jak nadávala...:DD No a pak jsme se se ségrou nenápadně vytratily, protože jsme šly s kámoškama čekat na Pacific... Pro ty, kdo neví co to je - je to takovej ten trpanej, ale dobrej dětskej vláček... Mě osobně už to přijde takový "dětinský", ale jinak je to strašná p*del.:DSice tam byly samý malý děti, ale mě je to jedno..:D Když jsme jeli po hlavný, tak jsme vždycky mávali autům za náma a před náma a všichni nám samozřejmě zamávali taky, že...:D No, prostě strašná sranda..:D Pak jsme šly se sestrou domů a už tam byla teta s Laďou... Obědvali jsme všochni (já, sestra, mamka, taťka, teta, Laďa, děda) u nás v obýcáku.... Máme tam sice malej stůl, ale přestěhovali jsme ho do jídelny a do obýváku jsme dali velkej stůl. Tak jsme jedli a kecali (zvlášť moje ségra, která nezavře hubu..:D). Potom všem a po zákuskách a kafi jsme šli na kolotoče.... Jediný dospělý, který byl ochoten jít s náma na kolotoče, byla teta (ale na tornádo šel i Laďa), se kterou je taky strašná sranda..:DD Nejdřív jsme šly já, teta a sestra na velkej řetízkáč a tam jsme se všechny tři úplně zamotaly..:DD Pak jsem šla s tetou a s Laďou na tornádo (samozřejmě strašná sranda...:D). A pak jsme šly ještě jednou na řetízkáč. Potom jsme šly do Bistra na zmrzku (byly tam jenom nanuky). A pak jsme šly somů. Teta s Laďou potom asi za hoďku odjeli, ale zítra doveze teta babičku a bude tu celý poslední týden prázdnin.. Ty jo, psolední týden - to letí co...D Ale abych pravdu řekla - trošku se už těším do školy, ale jenom malilinko..:D Hlavně se těším na příští víkend, prtože jedeme s mamkoudo Zlína nakupovat...:D Tak tady máte ještě pár obrázků a bye!


Kwaasne..:D


Mňamí..:D


I ♥ baseball jacket...:DHello Kitty...:DD
Crazy day.. :D

25. august 2012 at 21:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Píšu vám tento nudný článek o dnešku..:D Takže, ráno jsem se vzbudila a asi půl hodiny jsem se jenom tak povalovala v posteli..:D Pak jsem posnídala a utírala jsem prach. Potom jsem byla na počítači. Mamka mezitím pekla a vařila, což dělala téměř celý den, až na jednu chvilku, kdy umývala podlahy.. :D Teď peče zákusky, koláče a prostě cukroví, protože zítra jsou u nás hody a přijede teta s přítelem.. Normálně by přijely ještě sestřenice bratranec atd., ale oni jezdí hlavně kvůli babičce, která tu ale teď není a přijede až v pondělí a navíc jsou stejně na dovolené.. :) No, po obědě jsem umyla umývadlo a vanu a pak jsem vysávala. A pak jsem se nudila. Tak jsem se zeptala ségry, jestli by si nezahrála tenis, ale nechtěla, takže jsem se jela projet na kolečkových bruslích. Potom jí zavolala kámoška, jestli napůjde ven a na kolotoče, takže přišla k nám a šly jsme všechny tři k její prababičce, kde byla i její sestra (moje kámoška..:D). Tak jsme šly všechny čtyři na kolotoče, ale ani mě to tam koc netáhne... No, já a sestra jsme měly stovku, ale velkej řetízkáč stál 35 na osobu, takže na dvě 70... :P Strašný! Pak jsem byla na Tornádu - to je takový kolo, kde josou po obvodu sedačky a točí se to nejdřív pomalu, pak se zrychlí a je ta strašný, ale výborný.. :D Nejdřív se to točí na jednu stranu a pak na druhou..:D Mě bohatě stačila jedna jízda, protože mi z ní bylo trošku.... na nic..:D Ale kámošce bylo ještě hůř..:D Pak jsme spolu seděly před naším domem na lavce a straaašně jsme blbly..:D Už ani nevím proč, ale prostě tak ze srandy jsme úplně pištěly..:D Asi si říkáte, že jsme retardovaný nebo tak něco - no, nejste daleko od pravdy... :D Ale co už, nikdo není dokonalý no..:D Pak jsme se ještě jely projet a pak jsme jely domů. Zase jsem byla na PC, ale pak mě mamka vyhnala na zahradu natrhat listy špenátu.. :P No, bylo jich dost..:D Pak jsem ještě mamce pomáhala s koláčem a byla na PC...:D Teď taky odbíhám pomáhat jí..:) Představte si, že moje milá sestřička si od rána nebyla schopná utřít v pkoji prach a teď už je aspoňm hodinu ve vaně..:D Teď zrovna mamka řekla, že je dneska úplně mimo, což je náhodou pravda, ale není sama, kdo je mimo..:D Tak já končím... Čauky! ;)

Pusťe si tuhle superpísničku!:

Krásná kočička, hlavně jak má každý oko jiný..:D
Sama doma.. :DD

24. august 2012 at 9:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!!
Užívám si poslední den, kdy jsem sama doma (pokud nepočítáte dědu, který je dole pode mnou.. :D)! Sestra jela včera na soustředění, ale nechce tam spát, takže večer ji mamka vozí domů.. :D No, včera byla doma ještě mamka, ale dneska jsem doma sama, protože mamka jela do nemocnice na nějaký vyšetření... Takže sama doma, hurá! :D Promiňte, že to pořád opakuju, ale je to o letních prázkch naposledy, co jsem sama doma, protože v neděli (na hody) přijede teta a zůstane tady celý týden, protože v pondělí přijede konečně babička domů z nemocnice...Ale být doma s tetou, to je horor! :D Když jsem u ní na prázdninách, tak to je úplně v pohodě, spíš je to celkem výbornej týden, ale když ona přijede na týden k nám.. to je fakt horor! :D No, doufám, že bude mít hodně práce s babičjou a mě si nebude moc všímat... :D Protože jestli jo, tak si budu muset vyklidit a uklidit asi celej pokoj.. :P No, to je jedno, nebudu si kazit dnešní den.. :D A jak si vy užíváte prázdniny...? Napište do komentů!

Mimochodem, jak se vám líbí dess..? Teď začínám sbírat víc hezkých obrázků, takže možná budud dess měnit častěhi (častěji u mě znamená tak 2x-3x týdně, takže to není zas tak často..:D) Bye!
§

Pusťe si tuhle písničku..:

Bad day... ://

20. august 2012 at 19:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Dneska je vážně špatný den.. :/ Ráno, když jsem se vzbudila mě bolela hlava... ne nějak šíleně, jako mě bolívá obvykle, když mě bolí, ale tak trochu.... No, nicméně jsem musela jet do obchodu, a když jsem přijela, bolela mě hlava mnohem víc... I tak jsem chvilku (asi na 10 minut) byla na počítači, ale pak jsem z té bolesti začla i vidět rochu rozmazaně, tak jsem si lehla... Byla jsem i trochu unavená, protože poslední dvě noci jsem chodila spát hodně pozdě... Kdžy jsem ležela, ještě mi do toho všeho začalo být trochu špatně... Takže jsem asi na čtvrt až půl hoďky usnula a pak mě (nejspíš) vzbudila ségra, když za mnou přišla... To už jsem se teda vzbudila a bolelal mě hlava (přitom jsem si myslela, že spánek by to mohl trochu umlčet) a pořád mi bylo blbě.. :// Dlouho jsem ležela na posteli a pak jsem vstala a šla.... To radši nebudu psát, ale snad vám to trochu dojde, když napíšu, že mě bylo špatně od žaludku atak jsem šla zkusit do koipleny ... (snad už víte co) :D No, nešlo to... :D, tak jsem se šla dívat se sestrou na televizi... Pak přijela mamka a všechno jsem jí samozřejmě řekla... No, a pak mi změřila teplotu, protže si myslela, že musím mít teplotu a na normálním teploměru jsem měla 36 a to si mamka myslela, že asi nefunguje, tak zzkusila digitální a tam jsem měla nejdřív 35.7 a potom 36.1.. :D No takže teplota asi nebyla nebo nwm.. :D Pak jsem se ještě dívala na televizi a několikrát jsem šla ještě zkusit víte co... :D Pořád nic, tak jsem se šla zase dívat a pak nějak znenadání jsem cítila v puse takový ten nepříjemný pocit před tím... vítečím.. :D Tak jsem letěla do koupelny a doufám, že je evdientní, co jsem tam dělala.. Pak už mi bylo líp a dívala jsem se celou dobu až dotěť na televizi.. Nejdřív na DVD a pak na nějký programy.. :D Teď už je mi mnohem líp, jenom mě ještě trochu pobolívá hlava, ale jinak se cítím dkvěle.. teda ža na to, že je mi strašný vedro.. :D Tak doufám, že jste aspoň vy měli skvělý den.. :D Bye!

Tady je ještě pár obrázků a písnička... :)


tumblr pictures (1)

tumblr pictures (5)

tumblr pictures (6)

tumblr pictures (14)

tumblr pictures (17)

tumblr pictures (24)

tumblr pictures (25)

tumblr pictures (9)

tumblr pictures (28)

tumblr pictures (26)

tumblr pictures (27)

tumblr pictures (61)

tumblr pictures (2)

tumblr pictures (60)

tumblr pictures (34)

tumblr pictures (56)

19.8. 2012

19. august 2012 at 11:22 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Nevím vůbec o čem psát tak něco zkusím.. :D No... včera jsme byli na Bělově u vzdálených příbuzných, protože taťka jim měl dovézt obilí.. Tak jsme tam byly od dvou do čtyř.... To ještě půl hodiny trvala cesta, takže jsme domů dojeli o půl paté... Ale ani mi to nevadilo.. :D Asi o půl šesté pro mě přišla kámoška a jely jsme na cyklostezsku... Nevím proč, ale v noci jsem nemohla usnout.. :D Do tři čtvrtě na dvanáct jsem si četla a pak jsem si zhasla lampu a pořád jsem nemohla usnout.... :D ni nevím jak jsem usnula. No, to je jedno.. :) Sháním AFFS, takže pokud by někdo chtěl být, TADY je článek.. Chtěla bych udělat projekt "Before I die..", protože jsem to nejdřív viděla na blogu jedné kámošky a ještě na spoustu jiných blogách.... Takže nechci kopírovat, ale chtěla bych mít taky takový článek.. :D