Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

27. 8. 2012..

27. august 2012 at 18:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska ránojsem si nejdřív užívala dokud jsem doma sama (se sestrou, ale ta je v pohodě..:D). Potom asi kolem desáté přijela teta s bratrancem a dovezli babičku! Konečně je doma... Ale po té operaci musí ještě dva měsíce nosit berle...Nejdřív jsme si všeichni povídali a pak bratranec odjel a my jsme poobědvali. Po obědě jsme nšjdřív byly se sestrou a s tetou venku a hlídaly jsme želvu Doris, která je sestřenice, ale protože je teď na dovolené, tak ji hlídá teta, takže je u nás...:) Tak jsme hlídali... Strašně se přežrala a pak taky měla... když to řeknu slušně tak průjem....:DDD Takže asi víte co....:DD Potom jsem šla i se ségrou do Bistra, protože starosta hlásil, že tam má být skákací hrad a pití zdarma... Já jsem tam moc nebyla....Chtěla jsem si koupit zmrzlinu, jenomže Bistro otevírají v pondělí až v pět...:P Tak jsem šla domů. Tam jsem byla doma a dívala jsem se na telku.... Pak přišla kámoška a jely jsme se projet na cyklostezsku. Pak jsme šly k ní a potom jsme šly teda do Bistra koupit se jenom nanuk... A byla tam jedna pi*a, g¨fakt strašná blbka, která nám vřdycky říká úplný pi*oviny. Tak např. se kámošky zeptala, jestli má kluka (úplně debilní otázka) a ona řekla, že ne, a i kdyby měla, tak jí to neřekne a ta holka jí řekla: "Kdo by tě chtěl?" Čůza jedna pitomá...:DD Pak tam říkala ještě podobný kraviny, ale já jsem si toho už nevšímala.... No, pak jsme šly ke kámošce domů a tam jsme tu zmrzku snědly...:D A teď jsem přišla domů a píšu tenhle článek...:D Chtěla bych už konečně napsat nějký téma týdne, ale teď jsou tu takový divný....:D Tak třeba teď je "Jdeme dál..." :D No, nevím, třeba k tomu něco vymyslím...:D

A za chvilku změním dess, tak mi pak napište, jak se líbí..:D

Tak to je fakt....:D
Mňáám!

Má krásnou barvu vlasů...! :'D


 

1 person judged this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 27. august 2012 at 19:01 | React

na design jsem zvědavá:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement