Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

28. 8. 2012

28. august 2012 at 19:26 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Dneska ráno jsem celý dopoledne byla na počítači..:D Pak jsme šla dolů k babičce poobědvat a o půl jedné odjela sestra s tetou k zubařce (protože jí vypadala blomba, tak jí tam zubařka dala takovou vložku, ale ta já taky vypadla, takže tam jela) a já jsem byla doma... Čekala jsem, že mi zavolá kámoška, protože měla dneska přijet kámoška z Holešova, ale nikdo celou dobu nezavolal, tak jsem byla doma... Seděla jsem u stolu v obýváku, dívala jsem se na televizi a přitom jsem si lakovala a opečovávala nehty..:D Lak jsem si nechala stejnej jako jsem měla doteď (na rukách takovej krásnej fialovej a na nohách červenej - já vím, naprosto naladící, ale co už..:D), jenom jsem si ho nalakovala znovu, protože se mi už dlouho odloupával..:D Tak jsem i udělala takovou "chvilku pro sebe"..:D Ale když přijela mamka, řekla, že půjdeme všichni (já, sestra, mamka taťka, teta a děda) na pole vybrat nějaký brambory... Normálně by mi to asi trochu vadilo, ale teď vůbec - aspoň jsem se trochu odreagovala..:D Jediný, co mi trochu vadilo bylo, že jsem si myslela, že moje manikůra bude v háji, ale měla jsem rukavice, a jenom ony byly celý špinavý - moje ruce nikoliv..:D Domů jsem dojela asi o třičtvrtě na šest. A teď už budu jenom na počítači a pak půjdu spát..:D Takže čauky! :)Roztomilé..:)

 

2 people judged this article.

Comments

1 *Marťa* *Marťa* | 28. august 2012 at 19:46 | React

Promiň ivo že jsem ti nezavolala ale lucka přijede asi zítra dneska nemohla a já můžu jedině zítra :) Sorry

2 Ivett Ivett | Web | 28. august 2012 at 19:59 | React

[1]: Jo, nevadí...:)

3 *Marťa* *Marťa* | 29. august 2012 at 8:01 | React

Ok :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement