Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

29. 8. 2012

29. august 2012 at 19:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dneska byl super den..! :D Ráno jsem jako vždycky byla na počítači. Ve dvě hodiny jsem šla ke kamarádce (Marti), kde dnes už konečně přijela kamarádka (Lucka) z Holešova. Nejdřív jsme byly u Marti doma. Nejdřív jsme si jen tak povídaly a pak jsme chvilku byly na počítači..:D Potom jsme se šly projít ke mně domů a řekly jsme si, že se budeme u Marti koupat. Tak jsem Lucce půjčila plavky a zase jsme šly k Marti. Šly jsme do bazénu, ale Lucka tam nechtěla jít, prootže na ni byla ta voda prý moc studená..:D Po dlouhém přemlouvání tam nakonec šla..! Nejdřív se jenom trochu namočila a pak jsme na sebe začaly všechny čtyři (ještě kámoščina sestra) stříkat, takže se potom už namočila celá..:D Byla to strašná sranda! Njedřív jsme nasebe stříkaly všechny čtyři a pak šla vždycky jedna doprostřed a ostatní na ni stříkaly...:D Když jsme vylezly, začaly jsme s Luckou "požírat" hrozny...:D Potom nám kámoščina mamka donesla poháry. Až jsme je snědly, šly jsme zase ke mně a moje tata nám uvařila kukuřici. Strašně jsem si ji osolila..:D Ségra si tam dala i máslo, tak jsem to taky zkusila a bylo to celkem dobrý. Asi o půl šesté přijel pro Lucku taťka a jela domů. My jsme nejdřív nevěděly pořádně co dělat a pak někoho (ani nevím koho) napadlo, že si budeme hrát na sochy..:D Trochu trapná hra, ale celkem sranda...:D Pak nás to přestalo bavit, tka jsme šly hrát fotbal...:D Nejdřív jsme ho hrály u nás na dvoře, ale tam nebylo moc místa, tak jsme se šly podívat na hřiště, ale tam hráli fotbal nějací kluci... Kdžy jsme šly cestou na hřiště, tak jsem nějak zakopla a fakt debilně jsem spadla dopředu na zem...:D Zakopla jsem nohama, ty mi spadly na zem a pak jsem se do hlíny zabořila i hlavou (při tom pádu)...:D A pak holky odešly domů a já tu teď píšu článek, který se doufám bude aspoň trošičku líbít... Napiště do komentu, jak se líbí!

Změnila jsem obrázek v záhlaví, ale strašně se mi líbí to pozadí, který teď mám, takže bych byla ráda, kdybyste napsali do komentů, jestli mám to pozadí nechat, nebo ho mám taky změnit... Díky :D ;):DD

Mickey Mouse...:DD:DDD

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement