Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

30.8.2012

30. august 2012 at 20:13 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Páni! Koukněte na to datum..:// A ještě horší je, když si řeknete, že už jenom tři dny prázdnin, a to dva dny z toho je víkend..:/ I když, na jednu stranu se tam trošinku těším, ale fakt malilinko... Nechápu, proč nemůžou být prázdniny delší..:D
No, dneska, když jsem se vzbudila, jsem opět byla na počítači..:D O půl dvanácté jsem šla k babičce na oběd (měli jsme sladký šišky...D). Obědvali jsme tak brzo, protože pak měla za tetou a babičkou přijet nějaká paní. Tak jsme šly se sestrou domů a dívaly jsme se na televizi. Asi o půl třetí jsme se šly koupat, ale bylo jenom 20 stupňů... Na mě je to celkem v pohodě, ale na sestru vůbec ne... Vlezly jsme tam, ale segra tam byla chvilinku a pak hned vylezla... Pak tam zkusila vlízt ještě jednou (nevím proč), ale zase hned vylezla...D Já jsem si tam asi půl hoďky plavala sama.. Pak jsme šly domů a zase jsme se dívaly na televizi. Nejdřív na něco, co tam šlo a pak segra pustila Shreka 1 a 2 (strašná sranda..:DD). Pak přijela mamka a my jsme si se ségrou umyly batohy... Všechno teď musí připomínat školu, že...:D No, a teď půjdu večeřet..:) Jinak už se nemůžu DOČKAT až bude víkend, protože pojedme v sobotu nebo v neděli s mamkou do Zlína na Čepkov a do Zlatýho jabka nakupovat...!!! I ♥ shopping! Tak tady je ještě pár obrázků a já jdu.
Mňáám! :')
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement