Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Bad day... ://

20. august 2012 at 19:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Dneska je vážně špatný den.. :/ Ráno, když jsem se vzbudila mě bolela hlava... ne nějak šíleně, jako mě bolívá obvykle, když mě bolí, ale tak trochu.... No, nicméně jsem musela jet do obchodu, a když jsem přijela, bolela mě hlava mnohem víc... I tak jsem chvilku (asi na 10 minut) byla na počítači, ale pak jsem z té bolesti začla i vidět rochu rozmazaně, tak jsem si lehla... Byla jsem i trochu unavená, protože poslední dvě noci jsem chodila spát hodně pozdě... Kdžy jsem ležela, ještě mi do toho všeho začalo být trochu špatně... Takže jsem asi na čtvrt až půl hoďky usnula a pak mě (nejspíš) vzbudila ségra, když za mnou přišla... To už jsem se teda vzbudila a bolelal mě hlava (přitom jsem si myslela, že spánek by to mohl trochu umlčet) a pořád mi bylo blbě.. :// Dlouho jsem ležela na posteli a pak jsem vstala a šla.... To radši nebudu psát, ale snad vám to trochu dojde, když napíšu, že mě bylo špatně od žaludku atak jsem šla zkusit do koipleny ... (snad už víte co) :D No, nešlo to... :D, tak jsem se šla dívat se sestrou na televizi... Pak přijela mamka a všechno jsem jí samozřejmě řekla... No, a pak mi změřila teplotu, protže si myslela, že musím mít teplotu a na normálním teploměru jsem měla 36 a to si mamka myslela, že asi nefunguje, tak zzkusila digitální a tam jsem měla nejdřív 35.7 a potom 36.1.. :D No takže teplota asi nebyla nebo nwm.. :D Pak jsem se ještě dívala na televizi a několikrát jsem šla ještě zkusit víte co... :D Pořád nic, tak jsem se šla zase dívat a pak nějak znenadání jsem cítila v puse takový ten nepříjemný pocit před tím... vítečím.. :D Tak jsem letěla do koupelny a doufám, že je evdientní, co jsem tam dělala.. Pak už mi bylo líp a dívala jsem se celou dobu až dotěť na televizi.. Nejdřív na DVD a pak na nějký programy.. :D Teď už je mi mnohem líp, jenom mě ještě trochu pobolívá hlava, ale jinak se cítím dkvěle.. teda ža na to, že je mi strašný vedro.. :D Tak doufám, že jste aspoň vy měli skvělý den.. :D Bye!

Tady je ještě pár obrázků a písnička... :)


tumblr pictures (1)

tumblr pictures (5)

tumblr pictures (6)

tumblr pictures (14)

tumblr pictures (17)

tumblr pictures (24)

tumblr pictures (25)

tumblr pictures (9)

tumblr pictures (28)

tumblr pictures (26)

tumblr pictures (27)

tumblr pictures (61)

tumblr pictures (2)

tumblr pictures (60)

tumblr pictures (34)

tumblr pictures (56)
 

1 person judged this article.

Comments

1 H. H. | Web | 21. august 2012 at 18:10 | React

Beru tě mezi affs! :) zapiš si mě jako H.

2 Ivett Ivett | Web | 21. august 2012 at 18:33 | React

[1]: jj, už tam jsi ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama