Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Černá ;)

13. august 2012 at 18:43 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Téma týdne je černá... Černá barva pro mnohé představuje něco hrozného, nejistotu, strach apod. Ale pro některé je vnímaná jako úplně kterákoli jiná barva... :) Nevím sice kdo vymyslel, že se od černé barvy a od temnoty odvíjí všechny strašidelné historky a všechny hororoy a tak, ale černá barva je podle mě ta nejúžasnější... Nejenom proto, že mám horory a tak ráda, ale prostě... .:DD Nevím jak to napsat.. :D Prostě by podle mě neměli mít někteří lidé z černé barvy a z temnoty (která je taky černá) strach... :D Řečeno jednpduše: černá barva je podle mě nejlepší a noc, která je taky černá je taky úžasná, protože i noc má své klady.. :D Toť vše.. ;)

P.S.: Omlouvám se, jestli je ten článek napsaný moc "spisovně" ale prostě tak někdy píšu.. :D

 

1 person judged this article.

Comments

1 KT Wild* KT Wild* | Web | 13. august 2012 at 18:59 | React

Nic proti,ale právě,že mi moc spisovný nepřijde.Ty smajlíky a tečky docela kazí pointu,která není na škodu.Taky mám ráda horory a mimo to,jak jsi napsala,ne vždy to musí být barva smutku.

2 Ivett Ivett | 13. august 2012 at 19:13 | React

[1]:Jo, ty smajlíky jsem do toho nezapočítala...Myslela jsem, že ten text je napsaný možná až moc spisovně.. Díky za koměntář ;)

3 poutnik36 poutnik36 | Email | Web | 13. august 2012 at 19:22 | React

Je spisovný a spisovný. Rozhodně je lepší něco takového jako tvůj článek, než krátké postřehy typu: "Dnes jsem bil na víletě a tam jsem vyděl..."
Horory rád nemám, protože u nich usínám, zvláštní...
Jinak máš pravdu, černá barva se opravdu hodí k noci, bohužel jsem ještě černou noc s oblohou plnou hvězd nezažil.

4 Ivett Ivett | 13. august 2012 at 19:51 | React

[3]: Díky za komentář.. A máš pravdu, černou noc s oblohou plnou hvězd jsem taky ještě nezažila..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement