Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Crazy day.. :D

25. august 2012 at 21:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Píšu vám tento nudný článek o dnešku..:D Takže, ráno jsem se vzbudila a asi půl hodiny jsem se jenom tak povalovala v posteli..:D Pak jsem posnídala a utírala jsem prach. Potom jsem byla na počítači. Mamka mezitím pekla a vařila, což dělala téměř celý den, až na jednu chvilku, kdy umývala podlahy.. :D Teď peče zákusky, koláče a prostě cukroví, protože zítra jsou u nás hody a přijede teta s přítelem.. Normálně by přijely ještě sestřenice bratranec atd., ale oni jezdí hlavně kvůli babičce, která tu ale teď není a přijede až v pondělí a navíc jsou stejně na dovolené.. :) No, po obědě jsem umyla umývadlo a vanu a pak jsem vysávala. A pak jsem se nudila. Tak jsem se zeptala ségry, jestli by si nezahrála tenis, ale nechtěla, takže jsem se jela projet na kolečkových bruslích. Potom jí zavolala kámoška, jestli napůjde ven a na kolotoče, takže přišla k nám a šly jsme všechny tři k její prababičce, kde byla i její sestra (moje kámoška..:D). Tak jsme šly všechny čtyři na kolotoče, ale ani mě to tam koc netáhne... No, já a sestra jsme měly stovku, ale velkej řetízkáč stál 35 na osobu, takže na dvě 70... :P Strašný! Pak jsem byla na Tornádu - to je takový kolo, kde josou po obvodu sedačky a točí se to nejdřív pomalu, pak se zrychlí a je ta strašný, ale výborný.. :D Nejdřív se to točí na jednu stranu a pak na druhou..:D Mě bohatě stačila jedna jízda, protože mi z ní bylo trošku.... na nic..:D Ale kámošce bylo ještě hůř..:D Pak jsme spolu seděly před naším domem na lavce a straaašně jsme blbly..:D Už ani nevím proč, ale prostě tak ze srandy jsme úplně pištěly..:D Asi si říkáte, že jsme retardovaný nebo tak něco - no, nejste daleko od pravdy... :D Ale co už, nikdo není dokonalý no..:D Pak jsme se ještě jely projet a pak jsme jely domů. Zase jsem byla na PC, ale pak mě mamka vyhnala na zahradu natrhat listy špenátu.. :P No, bylo jich dost..:D Pak jsem ještě mamce pomáhala s koláčem a byla na PC...:D Teď taky odbíhám pomáhat jí..:) Představte si, že moje milá sestřička si od rána nebyla schopná utřít v pkoji prach a teď už je aspoňm hodinu ve vaně..:D Teď zrovna mamka řekla, že je dneska úplně mimo, což je náhodou pravda, ale není sama, kdo je mimo..:D Tak já končím... Čauky! ;)

Pusťe si tuhle superpísničku!:

Krásná kočička, hlavně jak má každý oko jiný..:D 

1 person judged this article.

Comments

1 *Marťa* *Marťa* | Web | 26. august 2012 at 13:01 | React

Áno bylo to super :)

2 Ivett Ivett | Web | 26. august 2012 at 18:25 | React

[1]: Jasně..:D ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama