Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hody..:D

26. august 2012 at 21:18 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dneska u nás byly hody..:D Normálně by přijely ještě sestřenice a jejich děcka (zatím jedno, ale v prosinci už druhý..:D), ale dnes přijely jenom teta s přítelem Laďou, protože ti ostatní přijíždí stejně hlavně kvůli babičce a navíc jsou teď na dovolené - to už jsem ale myslím psala...:D No, takže jak jsem řekla - byly hody. Ráno jsme šly já, sestra, mamka a taťka do kostela (což je vážně skvělý, protože naši rodiče chodí jenom o Vánocích, já se sestrou chodím přes školní rok..:D). Když jsme přišly, byl u nás strašnej frmol, rptože mamka musela všechno nachystat atd. Nejdřív mamku vytočila taťks, protože nám před barákem dělaly novou cestu (už to fakt potřebovala) a patníky, a jlikož na našem vjezdu musí parkovat Laďa, protože má větší auto, musel to taťka naskládat na trávu před domem... Jenomže, normálně by to tam dal přes patník, ale teď je moc vysokej, takže to tam dal tak strašně blbě, že byla předek auta ještě na cestě..:D Sanozřejmě přední kola celý od bahna, ale to je jedno, že..:D No a podruhý mamku vytočil zase taťka, protže vysával v obýckáku a v kuchyni a nalil jako vůni do vysavače svou pánskou "vůni"....:D To jste měli mamku slyšet, jak nadávala...:DD No a pak jsme se se ségrou nenápadně vytratily, protože jsme šly s kámoškama čekat na Pacific... Pro ty, kdo neví co to je - je to takovej ten trpanej, ale dobrej dětskej vláček... Mě osobně už to přijde takový "dětinský", ale jinak je to strašná p*del.:DSice tam byly samý malý děti, ale mě je to jedno..:D Když jsme jeli po hlavný, tak jsme vždycky mávali autům za náma a před náma a všichni nám samozřejmě zamávali taky, že...:D No, prostě strašná sranda..:D Pak jsme šly se sestrou domů a už tam byla teta s Laďou... Obědvali jsme všochni (já, sestra, mamka, taťka, teta, Laďa, děda) u nás v obýcáku.... Máme tam sice malej stůl, ale přestěhovali jsme ho do jídelny a do obýváku jsme dali velkej stůl. Tak jsme jedli a kecali (zvlášť moje ségra, která nezavře hubu..:D). Potom všem a po zákuskách a kafi jsme šli na kolotoče.... Jediný dospělý, který byl ochoten jít s náma na kolotoče, byla teta (ale na tornádo šel i Laďa), se kterou je taky strašná sranda..:DD Nejdřív jsme šly já, teta a sestra na velkej řetízkáč a tam jsme se všechny tři úplně zamotaly..:DD Pak jsem šla s tetou a s Laďou na tornádo (samozřejmě strašná sranda...:D). A pak jsme šly ještě jednou na řetízkáč. Potom jsme šly do Bistra na zmrzku (byly tam jenom nanuky). A pak jsme šly somů. Teta s Laďou potom asi za hoďku odjeli, ale zítra doveze teta babičku a bude tu celý poslední týden prázdnin.. Ty jo, psolední týden - to letí co...D Ale abych pravdu řekla - trošku se už těším do školy, ale jenom malilinko..:D Hlavně se těším na příští víkend, prtože jedeme s mamkoudo Zlína nakupovat...:D Tak tady máte ještě pár obrázků a bye!


Kwaasne..:D


Mňamí..:D


I ♥ baseball jacket...:DHello Kitty...:DD 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement