Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

I'm at home..! :)

4. august 2012 at 17:32 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dneska asi v 10 jsem přijela se ségrou domů.... Strašně ten týden uběhl... :D Ale nakonec to byl úžasnej týden, jediná věc, která nebyla úžasná bylo to, že jsem nebyla na počítači, ale tak to je jedno.. :D V pondělí jsme přijeli a v úterý jsme s tetou šly navštívit babičku do nemocnice. Viděly jsme ji poprvé po té operaci a nevede si zase tak špatně, už i chodí sama o berlích.. :) Potom pro nás přijel Marcel (nevím co jsme za příbuzenský vztah, ale vzal si moji sestřenici.. :D) s Matýskem (jeho synem), kterýho jsme hlídaly do čtvrtka... :) To bylo dobrý, protože se s Matýskem nevídámě moc často a je mu jenom rok a půl... :D Takže jsme hlídaly... Ve středu jsme šly pěšky přes cyklostezku do Kozlovic, protože je tam přítel tety a taky hezký hřiště pro Matěje... :) Byli jsme tam až do večera a pak nás odvezl tetin přítel (Laďa) domů... :) Ve čtvrtek jsme šly dopoledne se projít kolem paneláku, pak po obědě chtěla teta, aby usnul, tak ho dala do postýlky, protože nechtěla jít ven, jelikož tam bylo 42 stupňů, jenomž Mateěj strašně řval, takže s ním šla nakonec ven a hned jak ho dala do kočáru, usnul... :DD Potom odpoledne jsme šli ještě do praku Michalov a tam nám zavolala sestřenka ať přijdeme v 6 do restaurace Labuť. Tak jsme tam přišli, všichni jsme povečeřeli a ptomo jsme já, ségra a teta odjely domů k tetě... A včera jsme šly shoppingovat.... :D Já jsem si koupila takový pruhovaný modrobílý tílko s 50% slevou, lesk na rty a oční stíny... :) A potom jsme byly celý den jenom doma.... A dneska jsme přijely.. :) Takže teď se budu snažit být tady co nejčastěji, ale vůbec nevím, jaký mám psát články.... Bye! :)


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement