Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Prší, prší, prší... :/ :)

11. august 2012 at 10:34 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi,
dnes jsem se v 7 ráno probudila a pršelo, pršelo, pršelo.. :) Déšť mám ráda, ale jezdíme každý den s kámoškou na cyklostezku (ona na bruslích, já na kole), takže doufám, že už pršet nebude.. :) Dneska okolo desáté jeli mamka s taťkou do Holešova nebo možná do Kroměříže do Alberta, takže jsem doma sama se ségrou.. Jsme strašně naštvaná na mamku, protože tento týden měla mít dovolenou od pondělí do středy, JENŽE: ona si to pak prý "víc promyslela", takže má dovolenou až do příští středy.... :P ://Včera večer jsem našla strašně moc krásných obrázků a nápisů na jednom tumblru a to co jsem stihla, jsem přidala na svůj tumblr, ale spooooustu jich mám ještě uložených v počítači... :) Tak se kdyžtak koukněte (TADY). Zítra odpoledne jedeme s mamkou, taťkou a se sestrou navštívit do Olomouce do nemocnice babičku a pak asi pojedeme ještě na nákupy.. :D Mimochodem změnila jsem dess, takže budu ráda za váš názor v komentech, jak se líbí.. (ještě bych chtěla změnit obrázky ve volitelným boxu, ale nevím kdy se k tomu dostanu.. :D) Takže bye a tady máte ještě pár obrázků.. :)


 

1 person judged this article.

Comments

1 *Marťa* *Marťa* | 13. august 2012 at 6:26 | React

Krásné obrázky i dess :) Jen tak dál! :DDD

2 Ivett Ivett | 13. august 2012 at 8:07 | React

[1]: Díky.. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement