Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Second Crazy day..! :DD

31. august 2012 at 20:02 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dnes byl vážně šílleně suprový den! :D Takže, ráno bylo hnusně a já jsem dostala strašnou chuť na kakao, takže jsem postupně vypila litr kakaa...:DD Mezitím jsem byla dopoledne na pořítači... Po obědě jsem tam ještě chvilku byla. Pka jsme šly se sestrou sbírat jabka. Asi okolo třetí přišla kámoška a šly jsme k nám. Nejdřív jsme hrály se sestrou "Česko - otázky a odpovědi" (nudaa...:P). Pak jsme to ještě ani nedohrály a začlay jsme si hrát na pbchod..:D Ale to pak byla taky nuda. Pak ještě přišla segřina kamrádka. Noo... a pak někdo dostal nápady, že si budme hrát na modelky...:DD Byla to spíš taková módní přehlídka.:D Navlíkly jsme si na sebe nejfřív šaty a tak jsme chodily (na nějaký píeničky z mobilu...:D) Byla to strašná sranda....:D Po těch šatech jsme tam chodily téměř nahý, a pak v plavkách....:D Já vím, že je to trochu trapný, ale byla to fakt strašná pr*el...:D Asi v sedm holky odešly a já jsem šla zase na PC.
Zítra ráno jedeme do toho Zlína nakupovat, takže vám pak možná ukážu, co jsem si koupila..:) Čauky!


 

1 person judged this article.

Comments

1 H. H. | Web | 1. september 2012 at 18:05 | React

Jééé to si měla užasný den! :) :DD

2 Luckyeta Luckyeta | 1. september 2012 at 18:34 | React

[1]: No, to teda jo...D Díky za koment ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama