Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

September 2012

OMG!! I hate schoo!! :'( :D

30. september 2012 at 19:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoooj!
Ták a je konec porlouženýho víkendu.. Taky vás to tak strašně se*e??? Mě šíleně..:'D Takže jaký byl dnešní den?? Je mi jasný, že vás to asi vůbec nezajímá, ale co už :D No, ale nejdřív se chi omluvit, že jsem dneska moc nepřispívala, ale nevím moc o čem psát. Takže mi urči napište do komentl, co byste tady rádi viděli. Pak ještě, nevím jestli to stihnu v průbehu týdne, ale minimálně o víkendu tu čekejte nový dess, ale Menu zatím zůstává stejný..:) Moc se mi ho nechce měnit, ale hlavně nemám čas no :D Tak a teď už k dnešku. Ráno jsme šla se sestrou, s mamkou, s taťkou, s babičkou a s dědou do kostela..:) Pak jsme šli domů a já jsem se učila přírodopis. Ten byl ještě v pohodě, ale pak jsem se trochu začala učit zeměpis (i když je až ve čtvrtek) a to je strašný..:D Píšeme státy a hlvaní města z Afriky (ale jenom ty nad rovníkem) a já si to nemůžu zapamatovat. I dykž už to celkem umím, ale jenom státy a ta jedna část se mi pořád plete..:P No, to je jedno, ale držte mi ve čtvrtek palce ať to dám, jasný..!! :D(sranda :D) Pak jsem byla na PC. Po obědě jsem nejdřív byla na počítači, pak jsem se ještě učila, potom jsem se dívala na televizi a pak jsem ještě byla na počítači. Tam jsem byla doost dlouho..:D Potom jsem šla mamce loupat rajčata :P Pak jsem se ještě chvilku dívala na TV a zase byla na počítači. Asi tak před půl hoďkou jsem si volala s kámoškou na Skypu..:D No, a teď hodlám dopsat tenhle článek, přidat pár obrázků na tumblr a jít se dívat na jeden z filmíků, který mám na ploše..:) Jsem asi blbá, ale teď jsem si spočítala, že mám stáhlých 23 filmů..:D A to jich mám ještě pořádnej seznam k podívání :D Takže se na ně začnu koukat a jestli bude čas, tak vám tu dám pár recenzí... Takže zatím čaau! ;)Yees..:Dmal-grohiik: (via When Lovers Can’t Let Go | Flickr - Photo Sharing!)caarloosvilar: *


littleshopofpleasures: Paris mysterieux by *giosolARTERed and blue outfit..:D

30. september 2012 at 16:40 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
První článek za dnešek - outfit..:D No, chtěla bych vám říct, abyste mi třbea do komentů napsali, co byste tady chtěli za články. A teď už k outfitu. Je modročervený a pozadí je.. britské :D Hmm, ale snad ujde :)


29. 9. 2012..xD

29. september 2012 at 20:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Čauky!!
Jak jste se dneska měli..??? Já..no... řekněme dobře xD Ráno jsem se probudila až o tři čtvrtě na devět a posnídala..:) Pak jsem byla na počítači. Potom jsem si utírala prach..:P Po obědě jsem zase byla na počítači..:D Ve dvě pro mě přišl kámoška a šly jsme ještě se segrou a s její kámoškou na kole na hřiště. Tam jsme byly hodinu a tak jsme si povídaly atd..:) Potom jsme jely k nám a byly jsme chvilku na dvoře. Hrály jsme tenis, ale pak nás to přestalo bavit, tak jsme šly domů. Mamka uklízela, takže jsme šly na komoru. Tam jsme byly až do pěti a strašně jsme tam blbly a byly jsme úplně vychlámaný..xDD :D Já nevím, dělaly jsme tam strašný blbiny, pak jsme se lechtaly a takový kraviny..:D Pak holky odešly a já jsem zase šla na PC. Potom jsem si skládala oblečení. Potom jsem se umyla, povečeřela a zase jsem tady. No, vím, že to dneska není nějak extra dlouhý, ale vůbec nevím co psát..:/ Ale taky máte dneska pořád neděli??? Já jo, ale hlavně včera jsme pořád měla sobotu :D No, jsem blbá no.. Tak ahoj a tady máte ještě Firework od Katy Perry, ale zpívá to tenhle kluk a je to úplně boží..:') Ahoj!


A ještě tuhle super písničku..:D

onehundredrosess: (via imgTumble)greekg0ds: (by rubro7)Pink and gray outfit..:)

29. september 2012 at 18:22 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Mám tu pro vás další outfit - tentokrát šedo-růžový. Původně jsem měla v úmyslu udělat ho fialový, ale pak jsem narazila na to tričko a už to jelo..:D Tak snad se i tak líbí ;)


28. 9. 2012

29. september 2012 at 11:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Máte slíbený ten článek za včerejšek, takže tady je. Ráno jsen posnídala a pak jsem si četla..:) Potom jsem byla až do oběda na počítači. Po obědě jsem tam byla taky. Potom jsem šla chvilku na zahradu posbírat jabka. Mamka chtěla, abychom někam jeli a sestra chtěůa jet do Zlína do ZOO, takže jsme jeli. Ale nechtělo se mi tam, i když to byl vlastně můj nápad, protože ségra chtěla nejdřív je na jeden zámek, který je moc daleko a já jsem řekla, ať si zajede na zámek Lešná, ten je kousek a pak už ji napadla ZOO Lešná..:) Vyjeli jsme asi ve tři. Pak jsme si tam procházeli všechno možný. Vlastně jsem byla v ZOO po roce..:) Trochu se to na Lešné změnilo a je tam nějaká nová část (Etipie II.). Když jsme šli do auta, bylo už půl šesté. Asi v šest jsme dojeli ještě do jednoho obchodního centra v Zlíně (jmenovalo se to jenom Obchodní centrum Centrum Zlín), protože taťka potřebovala koupit nějaký trámy a ještě cosi. Takže mamka, taťka a sesrea šli do Baumaxu a já jsem se tak dívala po obchodech. Byla jsem ve všem možným a pak jsme tam aspoň půl hodiny čekala, než došla mamka. Takže jsem si koupila 2 věci v Kenvelu (TADY jsou). Domů jsme dojeli až v osm. No a pak už jsem neměla čas psát článek, takže jsem napsala jenom jedno hodniocení a rychlý článek o těch nákupech. Pokud jste si všimli, PRODLUŽUJI KONTROLU AFFS!! Takže dneska čekejte stopro outfit a článek za dnešek. Čauky! ;)


Prodloužení kontroly AFFS! (29.9. 2012)

29. september 2012 at 10:31 | ♥Ivett♥ |  Kontroly a náběry AFFS! ;)
Ahoj!
Chci vám říct, že prodlužuji kontrolu AFFS a to ze dvou důvodů. První je, že se přihlásoilo ze 23 AFFS, které mám jenom 13. A druhý je, že si myslím, že na to asi fakt máte málo času, takže kontrolu prodlužuji až do 7. 10. 2012!!! Snad se vás přihlásí co nejvíc! Kontrola je TADY!

Other shopping ;)♥

28. september 2012 at 21:10 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Nejdřív se chci omluvit, že dneska už asi nic nenapíšu, protože jsme teprve v osm přijeli ze Zlína. Článek o dnešku vám nahradím zítra, ale outfit bude zítra jenom jedne;) Snad nevadí.
A teď už k tématu. Ve Zlíně jsme byli nejdřív v ZOO, ale pak jsme jeli ještě do nejakýho nákupního centra. Mamka, taťka a ségra byli v Baumaxu a já jsem se šla tak dívat po obchodech. Dívala jsem se do nějakých doplňků, do C&A, do Terranovy (tam se mi líbilo hodně věcí, ale byly moc drahý :/) a prostě všude, a nakonec jsem si v Kenvelu koupila tyhle dvě věci, které byly v extra slevě:


Ještě se omlouvám za kvalitu a je to trochu rozmazané, ale fotila jsem to jenom tak a narychlo..:) No, takže tahle mikina byla ve slevě z 999 Kč na 399 Kč, což jsem prostě vzala no :D Ale je taková... trochu dětská, ale hezká :D

Ale tohle se mi líbí více - hlavně ta barva je boží. Je to teda taky z Kenvelu a taky ve slevě - z 700 Kč na 200 Kč, což je úžasný :D No, prostě je to boží a já jsem to vzala :D

Tak to je všechno, trošku jsem si tím vynahradila ten minulý mini nákup...:D Tak se mějte! ;)

P.S.: Taky dneska máte pořád sobotu?? Já teda jo no :D

Hodnocení pro happyová^^! ;)

28. september 2012 at 20:29 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahoj!
Je tu další hodnocení blogu, tentokrát pro happyová^^. Tady je:

PŘEZDÍVKA: happyová^^!
TÉMA BLOGU: Autorský

PRVNÍ DOJEM:
První dojem vám asi řekne, jednak, jaká je adminčina oblíbená barva a taky vás řekněme "nabije" takovou negatviní, ale úžasnou energií...Každopádně za mě je první dojem úžasný!
Hodnotím: 10/10

DESIGN:
Jak jsem řekla, design vám řekne, jaká je adminčina oblíbená barva (:D) a ten vás práv ěasi nejvíce nabije tou svou jistou energií. Normálně by mi asi trochu vadilo, že je pozadí jenom černé, ale vzhledem k tomu, že se maximálně hodí k obrázku v záhlaví (a taky, že je to moje oblíbená barva :D), mi to přijde úžasné!
Hodnotím: 10/10

MENU:
Na menu jsem se zaměřila trochu víc, protože na první dojem mě celkem zaujalo. Je dobré, poměrně pehledné, ale je jedna věc, která mi trošku vadí. A to je, že když se podíváte dolů, tak jsou tam některé nápisy napsané takovu fialkovou. Jo, možná by se tam mohla změnit barva, ale já bych tam nechala buď pořád tu černou a nebo bych tam dala nějakou v takových odstínech, protože mi přijde, že to malilinko kazí celkový dojem. Ale jinak super! ;)
Hodnotím: 9/10


ČLÁNKY:
Všechny články, které jsem viděla, jsou úžasným způsobem napsané a jsou prostě úžasné. Moje honocení je proto následujíci. :)
Hodnotím: 10/10

AKTIVITA:
Aktivita je většinou tak jednou za 2-3 dny, ale celkem to chápu, když je ta škola. Ale stejně hodnotím takto:
Hodnotím: 9/10


NÁVŠTĚVNOST:
Návštěvnost je počítána od 30.1.2012 a myslím si, že je vážne dobrá.
TOPlist
Hodnotím: 10/10
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 58/60, GRATULUJI!!

27. 9. 2012 :)

27. september 2012 at 21:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Konečně mám čas napsat článek o dnešku jako obvykle..:D Ale nejdřív chci všem AFFS připomenout kontrolu!!! Dneska byl celkem dobrý den..:D Teď otázka, jestli to vůbec jde že..:D Ale jo..:) V zeměpisu jsme psali tu slepi mapu z Afriky a asi budu mít jedničku!! :D Čeština byla nuda, zase jsme tam něco hledali ve slovníkých spisovné češtiny a ve slovníkách cizích slov..:P Ale potom tam někteří našli takový sprostý slova a co to znamená..:D Tělák byl dneska už celkem v poho. Denska už jsem svičila a skákali jsme do písku. No, dvakrát jsem skočila 1,80 (je to málo ale co už :D) a potřetí jsem měla přešlap :D V matice jsme měli jinýho učitele, protože naše učitelka vždycky ve čtvrtek někam odjede a vždycky budeme psávat nějaký pracovní listy na známky..:P A to ještě říkala, že ve čtvrtek po těláku nebudeme psát nic! Skvělý no :D Pak byl dějepis, ale učitelka tu nebyla, takže jsme byli s jinou učitelkou ve fyzice a tam jsme taky psali na známky pracovní list..Twl! :D A poslední hoinu byla občanka, ale naše třídní, která nás ji učí, musela odejít, takže nás zase měla jiná učitelka a tam jsme zase psali něco do pracovního sešitu do češtiny a pak ještě něco z učebnice.. Ale bylo toho fakt moc..:D A poslední bylo jendo cvičení a tam jsme měli vymyslet na několik písmenek co nejvíc slov a já jsem jich dala 50..:D Ale doma jsem jich pak ještě pár vymyslela, ale to už se asi nepočítá no.:D Pak jsem teda dojela domů a dívala se na televiz. Ptom jsem ještě chviličku byla na počítači a na půl čtvrté jsem šla se sestrou do flétny. Tam jsme byly tak do půl paté a pak jsme šly domů. A já jsem byla na počítači. Pak tam ještě byla ségra, ale pak zase já a jsem tam vlastně doteď (s přestávkama no :D). Večer ještě přijela teta a bude tu do soboty..:)

Tuhle písničku (melodii) asi hodně z vás zná, ale ona je prostě boží a teď ji poslouchám často.. Psala jsem při ní tenhle článek :) Pro ty kdo neví - je z Twilight Stmívání.... Pro lidi kteří zbožňují Twilight: Taky se nemlžete dočkat až bude Rozbřesk 2. část..? :D
theflow-theme: Something I Should Have Said Long Ago by Eric RolphBlue and white outfit..:)

27. september 2012 at 20:14 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Jsem tu s dalším outfitem. Je modrobílý, tak snad se bude líbit. A ještě tu očekávejte za chvilku článek o dnešku (dneska už mám víc času :D).