Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 9. 2012 - Shopping day..:)

1. september 2012 at 20:48 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dnes, jak už jsem psala, jsme jeli nakupovat (já, mamka, taťka, sestra). No, vypadalo to asi takto: Ráno jsme se vzbudila až o čtvrte na devět (rekord! :D) a hned jsme se sestrou snídaly. Pak jsem přmýšlela, co si obleču..:D Pak ještě sestra trochu zdržovala a já jsem se mezitím šla rozlouči s tetou a s babičkou. Když jsme vyjely (je pravda, že dneska to zdržování nebylo tak dlouhý jako obvykle - zdržuje hlavně mamka..:D), poslouchala jsem celou cestu MP4... Dojely jsme na Čepkov (tedy spíš k němu, dále jsme si došli pěšky, abychom nemuseli platit prakování..:D) a jako první jsme šly do obchodu "Gate". Pak do "Takka" a pak jsme se jen tak podívali do "NewYorkeru", ale nic jsme si nekoupili... Ne, že by se mi tam nci nelíbilo, ale je to tam celkem drahé (i když tam byly jedny šaty, který nebyly ani tak drahý, ale mamka mi je nekoupila..:P) a za druhé se na ten obchod mamka trochu "naštvala", protože si tam koupila triko, byla v něm jednou a zjistila, že potřebuje větší velikost, ale nechtěli jí to tam vyměnit...P :D Pak jsme si tam koupili koláček a šli jsme ještě do Zlatého jablka. Tam jsme šli nejdřív do "H&M" a pak šla mamka někam sama a my jsme zatím šli na WC..:DDD Pak jsme šli ještě do "Intersportu" na bundu... No, a pak se mamka s taťkou šli ještě podívat do "Electro World" na nějaký světlo... Potom jsme šli k autu a jeli domů... Doma b¨mi bylostrašně blbě, ale to asi tím, že jsem v autě pila "Mirindu"..:D Ale snědla jsem polívku (rajskou, mňam!) a pak jenom rohlík... Pak už to by,¨lo lepší, ale zase mě bolela hlava..:D Ale šla jsem ukázat babičce a tetě, co jsem si koupila.. Mimochodem, pokud to chcete vidět i vy, vyfotila jsem vám to -->TADY<--- No, dopadlo to tak, že já jsem si koupila 5 věcí a mamka s taťkou a se sestrou každý po jednom..:D Tak jsem tím povídáním a tak, strávila dole asi hodinu a půl..:D Pak přišla kamarádka za sestrou a šly ke mně na počítač hrát nějaký hry..:D Pak přišla kamarádka i pro mě a jely jsme se projet na kole na cyklostezsku. Byl ale strašnej větr..:PP :D Kdžy jsem dojela domů, tančila sestra s kamarádkou na tančícím koberci připojenýmu k počítači... Tak jsem se knima přidala... Byl to celkem sranda..:D Asi o čtvrt na sedm segřina kamarádka odešla a já jsem byla na počítači... Taťka mezitím (asi o půl šesté) odjel hrát hokej... Ale teď přijel, protože jde s mamkou a ještě se někým do kina na nějaký film..:D Což je SUPER!! :D Už josu pryč, takže jsem tu se sestrou a s tetou... Ale tady u nás doma jsem teď sama, takže si to üžívám..:D Tak doufám, že jste taky měli super den... Jediný co ten můj den kazí je to, že pozítří už je škola, ale na to se snažím nemyslet..D Tak tady je ještě pár obrázků (a taky pokudmožno změním dess..:D) a já jdu..:)
I ♥ Paris..:D

 

1 person judged this article.

Comments

1 Em Age Em Age | Web | 1. september 2012 at 20:54 | React

Taky bych šla nakupovááát! Jenže nemám prašulky. :(

2 Ivett Ivett | Web | 1. september 2012 at 21:03 | React

[1]: No, já jsem to dneska měla gratis.... Zatáhla to za mě mamka...:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement