Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

10. 9. 2012 ;)

10. september 2012 at 21:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahój!
Tákže dneska fakt jenom v rychlosti!
Škola - jako obvykle nic moc zajímavýho, v zeměpisu jsme psali test na souřadnice (doufám, že to dám aspoň na dvojku :D), v přírazu učitelka zapomněla, že máme jedno špatný zvonění, takže jsme šli o 10 minut dřív, jenomže nás pak zastavila jedna učitelka (polovina třídy už byla ve třídě :D) a řekla ať se okamžitě vrátíme..:D Ale bylo to dobrý...:DD No, a to je asi tak jediný, co bylo na škole trochu "zajímavější".
Když jsem přijela domů, zapla jsem si počítač a byla na počítači. Pak přijela mamka a řekla mi, že dneska pojedme mě a ta%taťkovi koupit nová kola. Tak jsem napsala kámošce, že dneska nemůžu jet na cyklostezsku. Jeli jsme asi ve čtyři a to do Chropyně. Tam jsme jenom řekli, co k tomu domontovat atd atd a zítra pro ta kola taťka zajede. Pak jsme jeli domů a já jsem zase byla na počítači. Pokud jste si všimli, začal jsem ode dneška hodnotit blogy, takže kdo chce ohodnotit, ať se hlásí TADY! Večer jsem si ještě napsala slovíčka do ájiny a to je tak všechno. Čauky! ;)


 

1 person judged this article.

Comments

1 verisia verisia | Web | 10. september 2012 at 21:05 | React

supčo obrázky, ale mohli by být v celým článku ;)

2 Ivett Ivett | 11. september 2012 at 13:24 | React

[1]: Díky a já jsem to už několikrát zkoušela ale nevím jak to nastavit..:D

3 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Web | 11. september 2012 at 14:31 | React

Já nesnáším psát slovíčka do AJ :DD

4 Ivett Ivett | Web | 11. september 2012 at 15:06 | React

[3]: No, pro mě je AJ nejoblíbnější předmět...:D Hlavně proto, že chci umět perfektně anglicky až vyjdu základku a taky, že jsem se třeba dneska vůbec neučila slovíčka a uměla jsem je..:DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement