Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

11. 9. 2012..://

11. september 2012 at 19:38 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska byl celkem špatný den..:// V matice to celkem ušlo, ale psali jsme pětiminutovku na destinná čísla (sice jedoduchý, ale to je jedno) a ještě jsme dostli D.Ú....:P A v češtině taky...:// Potom angličtina byla v pohodě, ale hudebka rozhodně ne... Loni jsme aspoň půl roku (myslím) prbírali jakejsi "Hradišťan" nebo co a tento rok to máme prý probírat znovu, protože Áčko a Béčko to ještě probraný nemají..:P Grr...!! Samozřejmě nuda jak prase, že..:D V těláku jsme běhaly šedesátku.... Ale předtím jsme zase dělali takový to rozcvičování... Teď už to bylov pohodě, ale minule mě z toho strašně bolel zadek...:D No, a pak byla informatika a řeknu vám, že ta učitelka (máme ji i na matiku) mě začíná pěkně s*át...:P :D Dneska v té infošce měla aspoň polovina třídy zaplej počítač, tak jsme si ho já a kámoška zaply taky a hned na nás začla ječet (no dobře, řekla to úplně klidným hlasem, ale to bylo ještě horší :D), že ona neřekla, že se má zapnout počítač atd atd..:D Když jsem dojela domů, dívala jsem se na televizi... Pak přijela mamka a jely se sestrou do tančení.. Já jsem byla na počítači, zatímco taťka jel pro ta kola.. O půl šesté jsme s kámoškou měly jít do zumby, ale ona odpadla, takže jsme zůstaly doma... Říkám vám, tohle je fakt den blbec...:D Tak jsem šla aspoň skákat na švihadle :D NO, a teď jsem zase na počítači..:D Tak doufám, že jste neměli stejně blbý a nudný den jako já...:D Mějet se! ;)
Oh, dobře zachycená fotka..:DDabsurdom: (by Kiki Shanks)
cillium: Spot of mist (by seanexmachina) 

1 person judged this article.

Comments

1 Lee Lee | Web | 11. september 2012 at 20:07 | React

no já už jsem dlouho neskákala přes švihadlo... =DDD No jinak pokud jde o tu matiku tak si s toho nic nedělej , já dělám to samé =DDD Jsem na matiku blbá jak poleno.

2 Ivett Ivett | Web | 11. september 2012 at 20:36 | React

[1]: Jako..ne, že bych na matiku byla úplně blbá, to ne... mám z ní jedničku no...:D Ale je to hlavně strašná nuda..:// :D

3 pagess pagess | 12. september 2012 at 9:39 | React

tak ten prvni outfit je k sežrání :D

4 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Web | 12. september 2012 at 15:31 | React

:)

5 Ivett Ivett | Web | 12. september 2012 at 16:45 | React

[3]: Jo no, taky si myslím..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement