Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

13. 9. 2012 :'( :D

13. september 2012 at 20:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska zase nebyl zrovna slavný den..:) Začalo to blbě už ráno, protže jsem dostala trojku ze zeměpisu jenom proto, že jsem spletla východ se západem..:( Pak byla čeština a tam byla zase strašná sranda..:D Nemyslím, že by to bylo spojený s češtinou, ale to je jedno..:D Pak byl tělák... Byly jsme v tělocvičně, protože pršelo a dělaly jsme tam nějaký blbiny...:P Pak byla matika, ta taky celkem ušla... V dějěpisu to bylo taky dobrý, ale měli jsme tam napsat straaašně dlouhej zápis..:D A v občance byla zase tak trochu nudaa... Pak jsem jela autobusem domů a dívala se na televizi. Pak mi napsala učitelka z flétny, že flétna bude až zítra..:) Takže jsem byla doma a byla na počítači :DD O půl šesté přijela mamka z třídních schůzek a já jsem ráno říkala třídní, že mamka přijde buď před schůzkama nebo až po nich, protže musí jít k ségře, a ona říkala, ať přijde po nich a mamka ji pak hledala a ona prý už jela domů..:D :P Takže jsem ještě chvilku byla na počítači.. Pak jsem se učila přírodopis :P Ještě asi budeme psát fyziku, ale spoléhám se na to, že loňský učivo snad ještě trochu umím :D Před chvilkou mě mamka vyzkoušela z toho přírazu a teď se půjdu umýt..:DD Ahojky! ;) 

1 person judged this article.

Comments

1 verisia verisia | Web | 14. september 2012 at 15:36 | React

no tak to jsi měla super den.. jsem rada že letos už zemák nemám :D

2 Ell ^^ Ell ^^ | Web | 14. september 2012 at 16:11 | React

dobrý splíst si východ se západem :D ;)

3 Ivett Ivett | Web | 14. september 2012 at 18:38 | React

[1]: Tak to se máš....:)

[2]: Že..:D Jsem příšerná no, ale co už..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement