Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

14. 9. 2012 (KONEČNĚ!! :D)

14. september 2012 at 20:51 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Tak dneska byl konečně celkem normální den (asi proto, že byl konečně pátek..:D). Ráno jsem šla do školy a spolužák, se kterým musím sedět tam nebyl (HURÁ!! :D). Nejdřív byla ájina a tam zaskočila za učitleku do ájiny jiná (ale ta neučí AJ). Takže jsme tam nejdřív procvičovali takový rozhovory (třeba What's your name? How do you spell it? How old are you? atd). V té hodině měl jeden spolužák pití a druhý mu do něho tužkou bodl, takže se mu ta šťáva úplně vyvalila do brýlí a pak tam všechno postříkala a ten spolužák, kterýho bylo pití měl mokrý kraťasy a vypadalo to, jak kdyby se pochcal..:D No, takže jsme se tam nasmáli a dobrý no..:D Pak byl příraz a tam jsme měli psát test na strunatce. Učitelka nám ho dala, ale asi kromě jedné otázky jsme se z tama nic neučili.. Podívala jsem se na kámošku a takový úplně vyděšený obličej ne...:D Ale ten já jsem měla taky... Ale po testu zjistila, že to jsme se ještě neučili, takže z toho NAŠTĚSTÍ nedostanem známku..Ale naučili jsme se to dneska a napíšeme si z toho test příště..:P Pak byla fyzika, tam jsme psali test na opakování z loňska.. To už bylo celkem v pohodě, ale štve mě, že teď ve fyzice a matice pořád jenom opakujeme... Grr! Pak byla teda matika a dělali jsme tam úplně stejný věci, jak pře chvilkou ve fyzice!! Je to normálín..?! :D No a pak bya dvouhodinovka výtvarky..Tam jsme nejdřív dodělávali ty záožky z minula a pak jsme měli napsat a nakreslit na papír nějakej vtip.. Já jsem tam nakonec napsala jeden, kterej nebyl sprostej a byl tak trochu trapnej..Ale když jsem ho říkala kámošce, tak jsem celkem chlámala..:D Ale tady ho psát nebudu, protože je jednak dlouhý a taky celkem trpný no..:D Tak po škole jsem jela domů a dívala se na televizi. O půl čtvrté jsem šla se sestrou do flétny a pak jela sestra do tančení. Tak jsem byla doma sama. Za chvilku za mnou přišly dvě kámošky a byly jsme u nás na dvoře. Dělaly jsme takový blbiny, ale byla přitom strašná sranda..:D Nejdřív jsme foukaly bublifukama, pak jsme hrály přehazku, ale to nás moc nebavilo, pak strašně rychlou vybišu, pak jsme si spíš tak povídaly, potom jsme jezdily a blbly na takvým mini skateboardu a pak jsme na sebe stříkaly pistolí naplněnou vodou a hrály jsme si na střílení...:D Dobrý, že..:D Tak něco bylo takový trpaný, ale aspoň byla sranda :D Pak holky odešly a přijela segra a já jsem si ještě chtěla udělat úkoly, ale na to jsme se vykašlala, tak jsem su udělala aspoň ještě ty čtverčeyk do PVP... Tak to je všechno, dneska je toho dost, že..:D Ahoj!the-host: Schönbrunn by RYCHIE on Flickr.


 

1 person judged this article.

Comments

1 -Deny- -Deny- | Web | 14. september 2012 at 21:03 | React

Dneska ses asi hodně nasmála co ? :D

2 Animé Animé | Web | 14. september 2012 at 22:25 | React

Ráda spřátelím :)

3 Ivett Ivett | Web | 15. september 2012 at 10:47 | React

[1]: No, když myslíš..:D Ale jo..:D

[2]: Dobře, zapsala jsem si tě ;)

4 Kiki♥* Affs♥ Kiki♥* Affs♥ | Web | 15. september 2012 at 11:39 | React

Ok už jsem si tě zapsala :)

5 Ivett Ivett | Web | 15. september 2012 at 12:06 | React

[4]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement