Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

17. 9. 2012 ;)

17. september 2012 at 20:37 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Jak jste se dneska měli? No, já celkem dobře..:D Máte slíbenou tu ranní "historku" s lakováním nehtů..:D Tak vám ji napíšu no..:D Ráno nás vezla do školy mamka, protože ségra dneska odjela na školu v přírodě (na čtyři dny). Takže jsem měla ráno trochu víc času, tak jsem si chtěla nalakovat ty nehty, který jsem, jak už víte, večer nestihla..:D Jenomže... Ten lak mi nestihl úplně zaschnout :D Takže jsem to měla úplně rozpatlaný a jeden nehet se mi úplně "sesunul" dozadu, když jsem si obouvala boty, tak jsem si na něj radši dala náplast, protože to fakt vypadalo příšerně..:D Tak jsme se trošku zasmáli a jdem dál..:D Takže mamka nás zavezla do školy a šla jsem do třídy.. První hodinu byla čeština..:P Nebo spíš sloh. No, celkem to ušlo, protože polovinu hodiny prokecali dva kluci, kteří vyprávěli a nějakém tématu (my máme v sešitu rozdělené témata a vždycky o nějakém někdo povídá..:P). To byla celkem sranda :D Pak byla angličtina a tam jsme zase někteří na známky dělali nějakej rozhovor... No, dostala jsem jedničku :D Pak byla matika - nudaa..:D V přírazu jsme psali test, kterej jsem se ale učila, takže dobrý...:D V dějepisu jsme psali další dlooooohej článek..:P V zeměpisu jsme zase pali test na čtení mapy.. Bude to asi jednička nebo dvojka :D Ale chtěla bych si opravit tu minulou troju..:D No, pak jsem jela domů a nejdřív jsem zašla ke kámošce donýst jí sešity, protože nebyla ve škole a říkala mi, že možná bude mít angínu, ale že má prostě kašel.. Tak jsem šla domů a byla jsem tam sama (sama myslm bez sestry :D). Nejdřív jsem si napsala úkol do ájiny a češtiny a pak jsem se dívala na televizi.. Přitom jsem odlakovávala a lakovala ty nehty..:D Teď na oranžovou barvu.. Potom jsem byla na počítači a tam jsem byla potom už celou dobu (asi tak od půl paté). Dneska jsem si zase stáhla pár filmů a až se na některý podívám, tak vám je tu možná dám jako tip... Jestli budou dobrý, ale myslím si, že jo..:D Tak se mějte! Ahoj!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kiki♥*-Your Aff♥ Kiki♥*-Your Aff♥ | Web | 18. september 2012 at 16:07 | React

To máš dobrý :D já se mám fájn :D mi trošku  hráblo :-D  :-D

2 Ivett Ivett | Web | 18. september 2012 at 16:38 | React

[1]: :D Tak to u mě není nic novýho no..:D

3 Adell Dressmaker Adell Dressmaker | Web | 18. september 2012 at 17:05 | React

Tady CcGirl;)
.Chtěla bych ti jen říct že mám novej blog. Napiš si mě do affs jako Adell a dej tam jinou adresu blogu;) (www.adell-dressmaker.blogspot.com)

Děkuju//

4 Ivett Ivett | Web | 18. september 2012 at 17:42 | React

[3]: Jasn, díky za info ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement