Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

18. 9. 2012 :D

18. september 2012 at 20:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Jak jste se mohli už dneska dočíst, mám rýmu..:/ Na jednu stranu je to dobrý, protože možná budu doma, ale na druhou je to strašně nepříjemný..:D No, ještě než začnu psát o dnešku (jasně nuda, ale co už :D), chci vám říct, že TADY jsem napsala co by na blogu mohlo přibýt, tak se kdžytak mrkněte ;)
A teď už o dnešku. Ráno jsem byla ještě v pohodě.. Ale ve škole jsem pčikala a pak z toho vyšla ta rýma no..:D Dnešní den ve škole nebyl zas až tak zajímavý.. Tedá, pokud nepočítáte to, že dvě lavice (včetně mojí) se odnesly opravit, takže nás učitelka posadila jinam a já jsem seděla zase s nějakým klukem..:D I když jinak by to vlastně ani nešlo, když sedíme kluk holka :D. Ale ten spolužák šel po druhé hodině domů takže dobrý (simulant..:D né, sranda..:DD). Matika - zase opakování, čeština - test, ájina - celkem nuda, hudebka - ještě větší nuda (ale na konci jsme celá třída zpívali "Voda živá"... trapný jak něco ale pokrok nezastavíš no..:D), tělák - tady teda mám co napsat - nejdřív jsme se rozcvičili a pak jsme neohlášeně běhali osmisotvku.. Jak já tu učitelku nenávidím! A informatika - nic moc no, jenom jsme se tam dívali na nějakej grafickej program..:P.
Po škole jsem šla zase kámošce zanýst úkoly a pak domů. Zase jsem tam byla sama, takže jsem nejdřív byla na počítači, pak na TV a pak zase na PC. Pak jsem šla na chvilku i ven, ale nic moc jem tam nedělala, protože mám fakt rýmu jak trám a pořád jsem potřebovala smrkat, takže jsem šla domů.. A zase PC..:D Pak jsem si nachystala vajíčka, protože zítra budeme v PVPéčku dělat štrůdl (to zas budou zížitky no..:D) a teď jsem povečeřela a píšu tento článek...
A teď ještě pro AFFS: Sice jsem to už dneska psala, ale pro jisotu - do pátku nebo do neděle (podle času) bude kontrola AFFS! Jelikož je první, dám vám asi vědět na blog, ale nic neslibuju, takže se nezapoměňte zapsat! Do té kontroly vám pak ještě napíšu, do kdy bude.. Takže se mějte hezky!

P.S.: Ten dess teda změním asi až zítra..:)

c0mpromise: Simply beautiful.platea: Milky Way Over Longs Peak by gainesp2003

Zbožňuju bublinyy...:D

killythirsk: Lights will guide you home. by ~LiveKissed


 

1 person judged this article.

Comments

1 your-lady your-lady | Web | 19. september 2012 at 12:27 | React

ahojky :-) už som si ťa pridala ako affs.... aj ja sa budem snažiť navštevovať tvoj blog tak často ako to len bude možné, keďže je tá škola.. ;-) .... a skoré uzdravenie, ako všímam v poslednom čase je každý chorý heh

2 Anny Anny | Web | 19. september 2012 at 13:27 | React

Těch fotek je nějak moc né ? Ale jsou pěkné :)U mě ve škole to byla také nuda :)

3 Ivett Ivett | Web | 19. september 2012 at 15:28 | React

[1]: jj, taky si tě píšu.. ;) A díky, s těm nemocema souhlasím... :)

[2]: Díky ;) No, to asi skoro všude :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement