Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

23. 9. 2012..:')

23. september 2012 at 21:17 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Bože můj, to už je fakt neděle...?? Právě se dívám do kalendíře a nevěřím svým očím.. :D To je strašný ale co už no..:) Promiňte, že píšu až teď, ale v osm jsem se teprve vrátila od kamarádky :D No, začneme od rána.. Ráno jsem si myslela, že půjdu do kostela, ale musela jsem se učit..:'( Zeměpis jenom zopakovat, ale učit se dějepis, příraz a ájinu.. Tak jsem se učila, pak jsem byla chvilku na počítači a potom jsem dělala štrůdl.. Jak jsem psala, že jsme ho dělali ve škole, tak jsem ho chtěla udělat i doma.. A potom mi ho všcihni chválili, takže se asi povedl no..:D Po obědě naši odjeli do Zlína a já jsem byla nejdřív venku a pak na počítači. Když přijeli, jela jsem já, mamka a sestra ke kamarádce Aničce do Karlovic. Nedjřív jsme se tam stavili k babičce a pak už jsme jeli k Aničce. Nedjřív jsme nevěděly, co budem dělat, ale pak už jsme tam dělaly nějký blbiny a o čtvrt ba šest jsme šly do "skály" (tak se tam říká takovýmu "místu", kde jsou průlezky atd.). Tak jsme tam nejdřív blbly na takový průlezce a potom na takovým tom kolotoči, kterej musíte točit..:D No, motala jsem se jak prase ale dobrý no..:D A pak jsme se tam ještě houpaly (po nohách samozřejmě :D), na houpačkách... O půl sedmé jsme přišly. Ještě jsme byly u Aničky v pokoji a dělaly jsme tam nějaký blbůstky...:D No a pak jsme musely odjet..:'( Ale loni jsme tam o jarních prázkách byly, takže letos tam možná budem taky.. I když letos bude spíš Anička u nás, protože od listopadu už bude mít malýho bratříčka..:D Tak jsme dojely domů a doma byla i teta. No a to je všechno... Ještě se chci jednou omluvit, že asi teď fakt nebudu moc stíhát, takže fakt sorry! Zatím se mějte! ;)


Chudáček..:'(


villesdeurope: Falmouth, England
furples: Window Seat, Thailand


 

1 person judged this article.

Comments

1 Abeille Abeille | Web | 23. september 2012 at 21:27 | React

aach prečo už musí byť nedeľa?
mmm takéto dokonalé fotky mi vždy pokazia náladu a zhodia sebavedomie k zemi :D sa so svojimi fotkami môžem strčiť :D

2 Sweet*eM! Sweet*eM! | Web | 24. september 2012 at 16:13 | React

Týjo.. Užila sis víkend na plný čáře, koukám! :D

3 Ivett Ivett | Web | 24. september 2012 at 18:47 | React

[1]: Přesně :D

[2]: No, někdy se člověk musí pořádně vyblbnout..:D

4 macula macula | Web | 25. september 2012 at 15:21 | React

úžasný obrázky :-D

5 Ivett Ivett | Web | 25. september 2012 at 16:18 | React

[4]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement