Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

24. 9. 2012! ;)

25. september 2012 at 17:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Včera jsem zase nestihla napsat článek ze celý den, tak ho píru dnes..:) Ale nejdřív chci všem AFFS připomenout, kontrolu, která začala včera a potrvá do pátku a najdete ji TADY!! Tak se prosím přihlašte!
Včera ráno jsem šla do školy a bylo to tam nci moc. Nejdřív nám ještě taťka zavezl papír (do sběru) a potom jsme se sestrou šly odevzdat šípky... V ájině jsem byla vyzkoušená na slovíčka (mám za jedna :D) a v dějepisu jsme psli test na křesťanství..:) V zeměpisu jsem si chtěla napsat test, na který jsem tu nebyla a učitel mi řekl, že "potom uvidíme" a nviděla jsem teda nic..:D Jinými slovy - ten debil mi ten test nedal :D A to jsem se na něj fakt učila! Teď budeme psát nějakou přiblblou slepou mapu na Afriku - kdo se to má do pr*ele naučit..?! :D Po škole jsem jela domů a tam jsem byla tak půl hoďky a pak jsme (já, sestra, mamka, taťka a teta) jeli na pole. Pokud si pamatujete, byli jsme tam už někdy o prázdninách, ale to jsme byli jenom na skorý a teď na zbytek..:P 8 řad..!!!! Já jsem byla úplně mrtvá..:P Potom jsem jela domů a za chvilku pro mě přišla kámoška a jely jsme na kole dá "vápenky" na šípky... Moc jich nebylo, ale dopíchaný jsme byly jak prase! :D Potom jsem jela domů a muím vám říct, že teď fakt nestíhám - se školou, s blogem atd. Ale pořád se držím a rozhodně nehodlám blog zrušit ani pozastavit! (To bych asi ani nedokázala :D). I když mi zabírá hodně času, tak jsem pořád jeho blogerka :D Dneska mám v plánu ještě jedno překvapení, ale to nevím jestli ještě stihnu, protože teď jdu pryč a vrátím se až v sedm, takže nevím ;) Ale pokud to nestihnu, tak bude zítra :) Mějte se! 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement