Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

26. 9. 2012 ;)

26. september 2012 at 20:32 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi everybody!
Sorry, že nebyl článek o včerejšku, ale nemám moc čas no..:D Ale řekla jsem si, že vám tak stručně shrnu, co se včera stalo..;) Škola nestojí za řeč, myslím, že tam byla jako obvykle nuda..:D Když jsem dojela domů, tak jsem si udělala úkoly (3!! :DD) a pak jsem se koukala na telku.. Potom jsem byla na počítači a tak jsem se jenom mrkla na zeměpis. O třičtvrte na šest pro mě přišla kámoška a šly jsme do zumby. A řeknu vám, že to bylo dobrý..:D I když mě bolelo skoro celý tělo, tak tam budem chodit každý úterý.. :)
A teď už ke dnešku. Ve škole zase nic moc. Matika, fyzika - nuda. Ale v PVPéčkách jsem byla překvapená, protože mě poprvé bavily...:D Vzali jsme si polystyrenovou kouli, nastříhaný čtverečky z látky a pletací jehlici a postupovali jsme takto: přeložíte čtverečk cípami k sobě a pak ještě jednou a do té krajní mezery dáte jehlici. Tou pak (přes tu látku) uděláte díru do té polystyrenové koule a jehlici vytáhnete (látka tam zůstane). A tak to děláte kousek po kousku až je celá pol. koule zasypaná..:) No, nevím proč to vlastně píšu, když si to stejně nikdo neudělá ale co už..:D A pak to ještě něpíchnete na špejli a dáte květináče, ve kterém už máte takovou tu hmou do květináčů..:) Pak byla čeština a tam je teda vždycky sranda, protože kdykoli něco čteme, tak je to... srandovní..? :D Minule tam bylo cosi nechutnýho o rzomnožování (v učebnici!! :D) a dneska tam bylo něco celkem normálního, ale bylo to napsaný tak, že si to vyložíte po svým no...:D A pak byly pracovky a to byla taky nuda no..:P Zapomněla jsem si vzít vatu a nějaký peckovitý ovoce :D Pak jsem jela domů a dívala se na televizi. Ptom jsem se učila zeměpis a kupodivu to umím výborně :D Budem zítra psát slepu mapu na Afriku. Před šestou jsem šla do náboženství a vrátila jsem se v sedm. A pak jsem se umyla a před chvilkou přijela mamka se sestrou, protože byly v Holešově v kostele, protože tam sestra musí chodit na nějaký vzdělávání ve víře nebo co..:P Ale už mě ten farář co ji učí pěkne se*e..:D Ale to neřeště ;) Tak to by bylo asi všechno.. Tak se mejtě hezky a bye! ;)

satansbaby: untitled by aeidyn on Flickr.
astratos: Молния | Андрей Саенко


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement