Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

28. 9. 2012

29. september 2012 at 11:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Máte slíbený ten článek za včerejšek, takže tady je. Ráno jsen posnídala a pak jsem si četla..:) Potom jsem byla až do oběda na počítači. Po obědě jsem tam byla taky. Potom jsem šla chvilku na zahradu posbírat jabka. Mamka chtěla, abychom někam jeli a sestra chtěůa jet do Zlína do ZOO, takže jsme jeli. Ale nechtělo se mi tam, i když to byl vlastně můj nápad, protože ségra chtěla nejdřív je na jeden zámek, který je moc daleko a já jsem řekla, ať si zajede na zámek Lešná, ten je kousek a pak už ji napadla ZOO Lešná..:) Vyjeli jsme asi ve tři. Pak jsme si tam procházeli všechno možný. Vlastně jsem byla v ZOO po roce..:) Trochu se to na Lešné změnilo a je tam nějaká nová část (Etipie II.). Když jsme šli do auta, bylo už půl šesté. Asi v šest jsme dojeli ještě do jednoho obchodního centra v Zlíně (jmenovalo se to jenom Obchodní centrum Centrum Zlín), protože taťka potřebovala koupit nějaký trámy a ještě cosi. Takže mamka, taťka a sesrea šli do Baumaxu a já jsem se tak dívala po obchodech. Byla jsem ve všem možným a pak jsme tam aspoň půl hodiny čekala, než došla mamka. Takže jsem si koupila 2 věci v Kenvelu (TADY jsou). Domů jsme dojeli až v osm. No a pak už jsem neměla čas psát článek, takže jsem napsala jenom jedno hodniocení a rychlý článek o těch nákupech. Pokud jste si všimli, PRODLUŽUJI KONTROLU AFFS!! Takže dneska čekejte stopro outfit a článek za dnešek. Čauky! ;)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement