Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

4.9. 2012..:)

4. september 2012 at 21:03 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Dnešní den? Celkem nuda...:D Ve škole byla nejdřív matika - tam máme letos novou učitelku, ale nic moc no...:D V češtině jsme dostávali učebnice a měly být úplně nový, ale některý byly starý.Uf!...:DD Pak byla ájina.. Tam taky máme novou učitelku, ale naši třídu ještě na prvním stupni myslím 1 nebo 2 roky učila.. Pak byla hudebka.... Ta celkem ujde, protože tam stejně nic moc neděláme... Většniu hodiny učitelka jenom mluvím o nečem nudným, takže ani moc neposlouchám..:P A poslední hodina byl tělák.... Necvičili jsme, jenom jsme měli v tělocvičně takovou tu první hodinu, kde mluví o té bezpečnosti a chování atd. - blbosti..:DD Normálně máme 6 hodin, ale dneska jsme měli o hodinu zkrácený.... Takže po obědě jsem šla s kámoškou Marťou ke kámošce Lucce, protože jsme u ní čekly na autobus... Linkovaly jsme si sešity, protože doma by se mi jednak nechtělo, navíc teď jsem měla čas a aspoň jsme si trochu pokecaly.:D O tři čtvrtě na dvě jsme šly já a Marťa zpátky ke škole na bus a jely domů... Doma jsem byla na počítači, pak jsem se chvilku dívala v televizi na Shreka (asi na něm fakt trochu ujíždím..:D) a pak jsmem zase byla na počítači..:DD Když přijela mamka, ještě jsem si obalila učebnice do školy....:P Pak jsem byla asi půl hoďky venku a skákala na švihadlu...:D No a teď tady píšu článek....
Kruci! Teď jsem měla na okně z druhé strany tři můry, šla jsem si pro mobil (a to se mi nechtělo..:D) a chtěla jsem je vyfotit a ony uletěly...:D :P No nic, tak se mějte... Čáu! ;)

Tady je jedna ze super písniček..:D

Oh...!! Boží! :)
Bublinyyyy....:DD
§


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement