Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

6.9. 2012 ;)

6. september 2012 at 18:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
No, musím říct, že dneska jsem napsala celkem dost článků..:D Tři sice není až tak úplně moc, ale ujde to ne...:D
Takže... Co bylo dneska ve škole snad ani psát nebudu, protože počítám, že by Vás to nudilo..:D Ale kdyby to někdo fakt chtěl vědět, tak je pro něj tenhle odstavec..:D
První hodinu byl zeměpis, kde je většinou sranda, protože máme celkem dobrýho učitele...Ale na testy je příšernej...:// Letos prej budeme probírat všechny kontinenty kromě Evropy :P Takže řekněme, že zeměpis ještě celkem ušel. Pak byla čeština a k té stačí podle mě jedno slovo - nuda. Kdysi jsem měla češtinu ráda (na prvním stupni :D), ale od šestky je to strašná nuda. No, prostě jsme tam měli jenom napsat na papír buď povídání o prázdninách nebo jsme si měli vymyslet 8 slov a napsat nějaký příběh, kde by všech těch 8 slov bylo.. Já jsem teda psala o prázdninách. Měla jsem sice na tři stránky (jenom?! :D), ale i tak to byl nudaaa...:D A pak byl tělák-- No, moh být všlijaký, ale že by to byla nuda se teda rozhodně říct nedá...:D Nejdřív jsme běhaly kolečko a pak jsme dělaly nějaký "protahovací blbosti"... :D Potom byla matika, což byla zase nuda, protože jsme opakovali desetinná čísla...:P Za prvé - jednouchý a za druhé - úplně zbytečný..:D Pak byl dějepis - taky celkem ušel... Učitelka nám jenom říkala, co budeme probírat, jak bude zkoušet atd. A nakonec byla občanka, což je zase nuda... Jenom jsme linkovali okraje v sešitech a odevzdávali to, co jsme psali v četině...:P Celkově kdybych měla zhodnotit dnešní školu - nuda, nuda, nuda, nuda..... :D
No, trochu se přessuneme - po škole jsem jela autobusem domů a tam jsem byla na počítači... Pak jsem se chvilku dívala na televizi, ale jinak jsem byla na počítači..:D Pak jsem se začala nudit, takže jsem napsala ty dva články na blog (jeden bylo Téma týdne a druhá se jmenuje "Já od A do Z"). Pak jsem šla na dvůr, kde byla sestra a její kamarádka a přijel taky bratranec se svým pejsekm (Daisy). Tak jsme si sní hrály, i když nás moc neposlouchala..D Ale umí poslechnout, když jí řeknete "Sedni!" :D Sestra s kámoškou tam byly mnohem dýl, ale já tak půl hoďky, protože pak jela sestra, taťka a bratranec do Roštění a Zuzka )ta kamarádka) šla domů. Tak jsem byla ještě chvilku venku a skákala na švihadle :D A potom jsem šla domů a napsala tnehle článek.
A málem bych zapomněla - chtěla jsem ještě napsat, že jsem KONEČNĚ změnila ty obrázky v Menu, tak se kdyžtak mrkněte.. Ale na konci jich tam párzůstalo :D Takže tady jako vždycky pár obrázků a mějte se! ;)


 

1 person judged this article.

Comments

1 T. T. | Web | 6. september 2012 at 19:14 | React

co je Daisy za rasu?:)

2 Ivett Ivett | Web | 6. september 2012 at 19:32 | React

[1]: Daisy je její jméno... A teď si nemůžu vzpomenout, co byla za rasu... Tak promiň ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement