Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

8. 9. 2012 :)

8. september 2012 at 18:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Dneska byl trochu.... "různorodý" den..:D Takže ráno jsem se vzbudila v 6 (protože jsem si jaksi zapomněla vypnout budík :D) a asi do sedmi jsem jenom tak ležeav posteli..:D Pak jsem vstala a šla jsem posnídat (měla jsem kakao, mňam :D). Asi v 8 přijeli sestřenice s příteli a ročním synem jední sestřenice...:D Snad jste pochopili :D No, zkrátka přijeli ze čtrnáctidenní dovolené v Itálii (týden u moře, týden ve vnitrozemí) a dovezli nám jenom toho syna (Matýska), abychom ho pohlídali do odpoledne (nebo spíš teta, protože je tu od včerejška). Vlastně u nás posnídali, protože vyjeli už včera v 5 hodin a jeli vlastním minibusem... :D Asi tak za hoďku odjeli. Já jsem si nejdřív tak "hrála" s Matýskem a pak jsem musela jít uklízet. Potom jsem se donutila k tomu, abych si dolinkovala okraje do zeměpisu a namalovala úvodní stránku do zeměpisu, dějepisu a pracovních činností (ale na ty PČ jsem se vykašlala :D) :P Potom jsem byla na počítači.... Dneska jsem sháněla hooodně AFFS, takže doufám, že mi snad všichni dají vědět..:D Pokud chceš být moje AFFS, přihlas se -->TADY<-- Pak jsem taky našla jedno strašně smutný video a udělala k němu článek..:') Asi ve tři odpoledne přišla moje a sestřina kámoška a byly jsme venku... Nejdřív ony tři něco dělaly na písku a pak jsme chvilku jrály tenis (ve čtyřech). Pak hodila sestra omylem míček k sousedům (už po několikáté :D). Tak jsem tam šla se sestrou zazvonit, ale nikdo neotvíral. Takže jsme se vrátili a všechny čtyři jsme si hráli s bublifukama (nebo foukali bublifukama..? :D). Byl to trošku dětinský, ale krásný..:D Potom sestra našla ten míček na zemi, takže nám ho sousedi asi hodili a my jsme si toho nevšimli :D Takže jsme zase hrály tenis. Ptom se tam sestra nějakým způsobem pohádala s kámoškou (nebudu vám popisovat jakým, to by bylo nadlouho, ale souvisí to s tenisem..:D). Takže ta její kámoška odjela a sestra se rozbrečela... Tak jsme ji s kámoškou "uklidňovaly" a pak jsem já a kámoška jely na cyklostezsku. Pak jsme si sedly na lavku a tak "kecaly" a já jsem se dozvěděla, že mě jedna "kámoška" pomlouvá..:// :'( Takže jsme na ni tak nějak nadávaly..:DD Kámoška jednou něco sprostýho zakřičela a kolem zrovna jeli dva lidi na kole..:D Začaly jsme se strašně smát :D Ptom jsem jela domů a dívala se se sestrou na počítači na Shreka 4: Zvonec a konec... No, a teď jsem tady a píšu tento čláenk, který doufám aspoň trochu ujde..:DD Tak tady je zase několik (spíš trochu víc) obrázků a mějte se! 

1 person judged this article.

Comments

1 verisia verisia | 8. september 2012 at 19:33 | React

ahoj, tak tě beru do AFFS :)

2 Ivett Ivett | Web | 8. september 2012 at 19:38 | React

[1]: Zapsala jsem si tě ;)

3 W. W. | Web | 8. september 2012 at 21:10 | React

Úžasný den :DDDDDDDDDDDDDDDD

4 Ell ^^ Ell ^^ | Web | 8. september 2012 at 22:45 | React

tak to byl dobrý den :D

5 Ivett Ivett | 8. september 2012 at 23:45 | React

[3]: njn... :D

[4]: celkem jo no... :D ;)

6 WeWe WeWe | Email | Web | 9. september 2012 at 11:21 | React

Pridaj si ma do affs. Ja ťa už mám ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement