Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Á zase ta neděle no..:D

16. september 2012 at 19:30 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahój!
Ách jo! Zase ta neděle no..:DD Ale fakt, strašně rychle to ubýhá.. I když je fakt, že jsem dneska měla řekněme "perný" den..:D Ráno jsem se vzbudila o půl sedmé a napadlo mě, proč si nenapsat úkol, že...:D Takže jsem si vzala sešit matiky, nějakou knížku jako podložku, zachumlala jsem se do postele a v posteli počítala dva příklady na dělení..:D Ale ten druhej mi pořád nechtěl vyjít, tak jsem to pak vypočítala na kalkulačce a pak to nejak dopočítala, aby to vycházelo do výsledku..:D Asi o tři čtvrtě na osm jsem šla se sestrou do kostela.. Jely jsme na kole a mamka říkala, ať si vezmeme zámek, protože já mám to nový kolo.. Tak samozřejmě mi to tam nešlo dát že..:D Ale nakonec jsem to tam dala (jsem borka no.:D né, sranda :D). Pak jsme jely domů a já jsem se učia příraz... Ta škola mě fakt se*e, protože mi leze už aj do toho pitomýho víkendu..:D Já fakt nikdy nepochopím, proč ty krávy učitelky dávají úkoly i na víkend..:D Takže jsem se naučila, pak přijela teta a dala mi nějaký krajky, abych si mohla udělat ten debilní květináč do toho debilního PVPéčka...:P Takže jsem ho dělala asi hodinu. Pak jsem byla na počítači... Po obědě taky, ale pak přila za ségrou kámoška a šly jsme k nám na dvůr a hrály jsme nějaký přiblbý hry..:D Pak jsem zase byla na počítači. Asi v pět pro mě přišla kámoška a jely jsme si sednout na hřiště na lavku. Tak jsme si tam povídaly a tak.. A bylo o čem..:D Asi tak za půl hoďky tam přišel nějaký kluk s holkou (zjevně spolu chodili). Nejdřív tam jenom tak byli a pak tam něco dělali, ale vypadalo to, jak kdyby to dělali :D Snad jste pochopili, že..:D Nás popadl s kámoškou strašnej záchvat smíchu :D Pak jsme si ještě povídali a pak šla kámoška na chvilku ke mně, protože se jí chtělo na velkou :D Pak odjela a já jsem teď tady. Stáhla jsem si a pořád ještě stahuju strašně moc filmů, takže večer asi strávím tím, že se na ně budu čumět (teda spíš jenom na jeden) a přitom si lakovat nehty :D Mějte se! ;)

classicpanda: sanabria

theflow-theme: blue friday by dSavin

loveethiscity: San Francisco, California (by Ivan Sohrakoff) 

1 person judged this article.

Comments

1 Paice Paice | Email | Web | 17. september 2012 at 16:02 | React

tak to si měla super neděli :D já jsem se spíše nudila :-?

2 Ivett Ivett | Web | 17. september 2012 at 17:11 | React

[1]: To teda jo..:D Hmm, tak takový nudný dny znám..:-P :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement