Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Another bad day..:(

19. september 2012 at 21:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Nejdřív chci říct, že jsem viděla, že na dess (pozadí a obrázek v záhlaví) byl spíš špatný ohlas, takže jsem dala pozadí, jaké bylo doposud (protože k němu bylo taky listí a k tomu byl zase mimořádně dobrý ohlas :D) Ale chci oběma, kteří mi to napsali poděkovat, že umí upřímně říct názor.. Samozřejmě asi nikdo nemá moc rád kritiku (pochopitelně), ale já jsem jedna z těch (těch je asi většina), kteří umí kritiku nést a jsou rádi za to, že ji na ni někdo upozorní... Tolik asi k tomuto..:)
Dneska byl zase špatný den... Ráno jsem se cítila ještě hůř než včera, ale šla jsem do školy, protože jsem nechtěla nechat kámošky "ve štychu" s tím štrůdlem..:D Tákže zase: matika - myslím, že asi zase nuda, protože teď si nějak nevzpomínám, že by se tam stalo něco zvlíšť zábavnýho..:D Fyzika - opakování = nuda..:P PVP - pekli jsme ten štrůdl, takže to bylo dobrý..:) Celkem..:) ČJ (čtení) - celkem ušlo no..:) PČ - No nuda, no..:D
Vlastně ani nevím, proč byl ten den tak špatný, ale měla jsem (a pořád mám) tak mizernou náladu, že je prostě strašný.. No, pak jsem zase šla zanýsta kamarádce sešity, pak jsem šla domů a dívala se na televizi... Pak jsem zase byla na počítači a pak jsem si kreslila..:) Když přijela mamka, učila jsem se zeměpis a potom mě z něho asi půl hodiny zkoušela..:D No, a pak jsem byla až dotěď na PC..:) A teď mě ještě ke všemu z té rýmy bolí hlava..:'( Tak ahoj, snad jste se měli aspoň vy hezky! ;)

P.S.: Dneska moc obrázků nebude - pospíchám! :D


 

1 person judged this article.

Comments

1 Marťa:'DD♥') Marťa:'DD♥') | 20. september 2012 at 8:06 | React

krásný článek Ivi šlas do školy? Já jdu asi zítra ale ještě nevím co řekne mamka :)

2 Ivett Ivett | Web | 20. september 2012 at 8:21 | React

[1]: Díky ;) Já jsem dneska nešla, protože mi nebylo moc dobře a bolela mě hlava..:'(

3 -Deny- -Deny- | Web | 20. september 2012 at 10:25 | React

Prej moc obrázků nebude :D :)

4 Ivett Ivett | Web | 20. september 2012 at 12:11 | React

[3]: No, nikdy mě neber vážně..:D Ale někdy dávám i víc obrázků..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement