Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Charakter člověka...:)

12. september 2012 at 17:55 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahoj!
Zase jsem se rozohdla napsat článek k tématu týdne... Tneto týden je tématem "Charater člověka". Myslím, že k tomuto tématu by se toho dalo napsat dost, nicméně pokud ne, tak mi to prosím promiňtě (nemám dneska zrovna úžasný den, takže ten text mpžná bude znít trošku divně a smutně..:D).
Takže zečneme.. Myslím si, že charakter (nebo charakteristika) člověka je velmi důlěžitý. Můžeme ho popsat ze tří ohledů. První je, jak se vidí člověk sám, tzn. jaké si myslí, že má vlastnosti. Další ohled je člověka, který dotyčnou osobu vidí např. poprvé v životě a podle jeho vzhledu (což je naprosto nesmyslné) si myslí, jaké má vlastnosti. A třetí pohled je jak dotyčnou osobu vidí člověk, který ho zná dlouho a velmi dobře... Myslím, že je charakter člověka vážně velmi důležitý.. Pokud člověka vidíte poprvé v životě, zřejmě si o něm všichni (i když si to nechceme někteří přiznat) uděláme obrázek podle jeho vzhledu. Ale to jak člověk vypadá, ještě přece vůbec nic neznamená, to víme všichni.. No, to už jsem trošku odbočila od tématu. Nemám co k tomu napsat dál... O konkrétních charakterech se mi psát nechce, protože je to podle mě zbytečné... Všichni moc dobře víme, že člověka můžeme charakteristikovat dobře nebo špatně a to už jsou přímo nějaké konkrétní případy. No, vím, že jsem toho nenapsala zrovna román a taky, že jsou to trochu nesmysly, ale doufám, že to není úplně k zahození :D Mějte se! ;)

 

2 people judged this article.

Comments

1 Lilly Lilly | Email | Web | 12. september 2012 at 18:13 | React

Veľmi pekne napísané :)

2 Ivett Ivett | Web | 12. september 2012 at 18:31 | React

[1]: Děkuji ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement