Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hello!

18. september 2012 at 17:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Promiňte mi název článku, ale nic lepšího mě nenapadlo..:D Jak se dneska máte?? No, já moc dobře ne, jelikož jsem dneska ve škole dostala ukrutnou týmu..:P Ale možná budu doma.. Zítra asi ne, ale jestli to ve čtvrtek nebude lepší tak možná jo :D Jste taky nemocní?? Mě to ne jednu stranu trochu vadí, protože je to nepříjemný, ale jestli fakt budu doma, tak je to super!! :D Akorát mi vadí to dopisování sešitů..:/ :D Teď se od mojí rýmy posuneme někam dál..:D Byla jsem dneska celkem zklamaná, když jsem se podívala na dnešní návštěvnost.. Většinou vždycky, když přijdu ze školy je tu za den aspoň 20 lidí, ale dneska tu bylo jenom 6..:'( Na jednu stranu to chápu, protože je škola a jak já tak i vy, kteří chodíte do školy nemáte moc času.. Ale na druhou stranu je mi to líto, takže jsem dneska zase začala shánět AFFS. Vidíte, teď mě napadlo, jak jsem mohla tenhle článek nazvat..:)
Takže tento článek se jiank jmenuje "Na co se můžete těšit/netěšit na mém blogu". Asi vám to dám to odrážek, ať je to přehlednejší :D

-Kontrola AFFS - všechny AFFS, které si to čtou (dám vám ale vědět i na blog): počítejte s tím, že do pátku nebo do neděle (podle času) uskutečním kontrolu AFFS. Budu ráda, když vás zůstane co nejvíce..:)
-Reklamy - rozhodla jsem se udělat rubriku reklamy, ještě nevím jak to stihnu, ale měla by tu býr maximálně do konce září.Všichni víte doufám, co reklamy jsou.. Pokud ne, tak se to dozvíte až rubriku zprovozním :D
-MOŽNÁ změnu menu - MOŽNÁ, ale opravdu jenom možná změním menu... Ale pravděpodobně spíš ne :D
-Změna dess - tu možná provedu už dnes nebo zítra :)
-Více článků o módě - Když píšu o módě, myslím tím, něco jako tu už je - Britain styl, peache atd. Něco podobného a samozřejmě nového tu očekávajte! A outfity, budou pořád a zřejmě každý den (jen kdybych opravdu neměla čas, tak nebude).
-Videa - Tak tohle je opravdu jenom MOŽNÁ!!! Ale možná bych mohla začít natáčet videa - ale nevím to jistě, protože mám mobilu a kvalita jeho fotek a videí nestojí za nic. Máme sice i foťák, ale ten je rodinný a nevím jestli mi bude dovoleno ho používat :D
-Videoodpovědi/Odpovědi v článku - Tohle už jsem viděla na spoustě blogách a rozhodla jsem se něco takového taky uskutečnit. Šlo by o to,že bych vám dala prostor, kde byste mimohli do komentářů psát pouze vaše dotazy , které byste chtěli o mně (popřípadě o blogu) vědět. Vždycky bych počkala až tak na 10 - 20 otázek a pak bych něco takpvéh sepsala/natočila (ale s tím natáčením je to zase jenom MOŽNÁ).
-Soutěže - Sposta blogů teď pořádá soutěže a já bych chtěla být taky jedním z nich. Ale nebudou to nějaké hmotné odměny, ale spíš něco co jde udělat přes internet (reklamy, diplomy, písničky atd.)

A teď už zbývá jenom poslední věc (otázka). A ta zní: Co byste VY chtěli vidět na mém blogu?? Opravdu by mě to extrémně zajímalo - můžete psát jak tipy na články atd, pak ještě můžete napsat, nějaké odměny přes inetrnet, které bych vám mohla dát do soutěží a rádi byste je tam viděli...Pak pište i co se vám na mém blogu nelíbí a byli byste rádi, kdybych to změnila. Samozřejmě vás za kritiku (i hodně velkou) nezažaluju ani nic takového - zde to máte povolené a já za to budu ráda :D

Díky za všechny tipy, které mi tu doufám napíšete a taky doufám, že se vám líbí věci, které bych chtěla zrealizovat. Zatím ahoj! ;)

 

1 person judged this article.

Comments

1 Ell ^^ Ell ^^ | Web | 18. september 2012 at 18:10 | React

dobrý plány

2 Ivett Ivett | Web | 18. september 2012 at 18:19 | React

[1]: Děkujii..;)♥

3 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Web | 18. september 2012 at 18:24 | React

Nic mi na tvém blogu neschází :D
Těším se na nový dess a budu se snažit nepropásnou kontrolu AFfs :D

4 Ivett Ivett | Web | 18. september 2012 at 18:56 | React

[3]: Dobře a děkujii ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement