Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro happyová^^! ;)

28. september 2012 at 20:29 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahoj!
Je tu další hodnocení blogu, tentokrát pro happyová^^. Tady je:

PŘEZDÍVKA: happyová^^!
TÉMA BLOGU: Autorský

PRVNÍ DOJEM:
První dojem vám asi řekne, jednak, jaká je adminčina oblíbená barva a taky vás řekněme "nabije" takovou negatviní, ale úžasnou energií...Každopádně za mě je první dojem úžasný!
Hodnotím: 10/10

DESIGN:
Jak jsem řekla, design vám řekne, jaká je adminčina oblíbená barva (:D) a ten vás práv ěasi nejvíce nabije tou svou jistou energií. Normálně by mi asi trochu vadilo, že je pozadí jenom černé, ale vzhledem k tomu, že se maximálně hodí k obrázku v záhlaví (a taky, že je to moje oblíbená barva :D), mi to přijde úžasné!
Hodnotím: 10/10

MENU:
Na menu jsem se zaměřila trochu víc, protože na první dojem mě celkem zaujalo. Je dobré, poměrně pehledné, ale je jedna věc, která mi trošku vadí. A to je, že když se podíváte dolů, tak jsou tam některé nápisy napsané takovu fialkovou. Jo, možná by se tam mohla změnit barva, ale já bych tam nechala buď pořád tu černou a nebo bych tam dala nějakou v takových odstínech, protože mi přijde, že to malilinko kazí celkový dojem. Ale jinak super! ;)
Hodnotím: 9/10


ČLÁNKY:
Všechny články, které jsem viděla, jsou úžasným způsobem napsané a jsou prostě úžasné. Moje honocení je proto následujíci. :)
Hodnotím: 10/10

AKTIVITA:
Aktivita je většinou tak jednou za 2-3 dny, ale celkem to chápu, když je ta škola. Ale stejně hodnotím takto:
Hodnotím: 9/10


NÁVŠTĚVNOST:
Návštěvnost je počítána od 30.1.2012 a myslím si, že je vážne dobrá.
TOPlist
Hodnotím: 10/10
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 58/60, GRATULUJI!!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Dainn Dainn | Web | 28. september 2012 at 20:39 | React

Ja by som si rada dala ohodnotiť blog;D

2 Ivett Ivett | Web | 28. september 2012 at 20:43 | React

[1]: Dobře, tak vyplň přihlášku (najdeš ji v Menu pod názvem "!!HODNOCENÍ BLOGŮ!!") ;)

3 happyová^^ happyová^^ | Web | 28. september 2012 at 21:01 | React

děkujjuuu:)no černá není moje oblíbená barvaa,moje je modrá,zelená,fialová
ale mě se líbí takový styl bloguu s černou barvu,kdysi jsem měla barevnej,ale nebavilo mě ladit barvy,tak od tý doby si dělám černej a moc děkujju:)určitě to zkusím víc zlepšit to menuu:)

4 happyová^^ happyová^^ | Web | 28. september 2012 at 21:03 | React

a jakou bys mi poradila barvu do menu místo tý růžový,ale nechci černou aby to bylo výrazněě:))

5 Ivett Ivett | Web | 28. september 2012 at 21:13 | React

[3]: jj, ale jenom to tak prostě vypadá..:D

[4]: No, asi bych ti poradila...možná by mohla být taková barva, jakou máš napsanou třeba tu "Kontrolu AFFS", aby se to k tomu hodilo... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement