Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Kika! ;)

10. september 2012 at 18:54 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Jako první se na hodnocení přihlásila Kika! Tady je její ohodnocení:

PŘEZDÍVKA: Kika
TÉMA BLOGU: Raego Kšandykid

PRVNÍ DOJEM:
Úžasný! Co všem asi padne jako první do oka je nádherný design!
Hodnotím: 10/10

DESIGN:
Jak už jsem napsala - je nádherný! Jediné co mi tam trochu vadí, je, že tam nesjou např. nějaké obrázky po stranách.. Přijde mi to takové chudší, ale jinak krásné!
Hodnotím: 9/10
MENU:
Menu je jednoduché, není nijak přeplácané a mě se moc líbí!
Hodnotím: 10/10
ČLÁNKY:
Velká většina článků je hodně informativnách o Raegu Kšandykidovi, což je hlavní účel. Takže články v pořádku!
Hodnotím: 10/10
AKTIVITA:
Blog je aktualizovaný pravidelně, články jsou, co jsem viděla, přidávané jednou za den.
Hodnotím: 10/10
NÁVŠTĚVNOST:
Blog je starý už čtvrt roku a na tu dobu má poměrně slušnou návštěvnost:
Hodnotím: 10/10

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 59/60, GRATULUJU!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kika Kika | Web | 11. september 2012 at 18:35 | React

wow... díky za moc krásné hodnocení. Moc si mě potěšila! Díky :-)

2 Ivett Ivett | Web | 11. september 2012 at 18:36 | React

[1]: Nemáš zač ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement