Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Mrs. Gabrielle! ;)

11. september 2012 at 15:38 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Tady je další hodnocení blogu, tentorkát je to blog Mrs. Gabrielle! Tady je hodnocení pro ni:

PŘEZDÍVKA: Mrs. Gabrielle
TÉMA BLOGU: (cituji) "Vše co mě baví a má mališkost"

PRVNÍ DOJEM:
První dojem hodnotím velmi kladně, opět vás tu zřejmě nejvíce zaujme dess...:)
Hodnotím: 10/10

DESIGN:
Design je nádherný, co je asi nejkrásnější je obrázek v záhlaví a díky tomu, že je menu a články téměř přes celpu obrazovku, ani nevadí, že tam nejsou obrázky po starnách.
Hodnotím: 10/10

MENU:
Menu je jednoduché, přehledné, je tam spousta rubrik a mě se líbí. :)
Hodnotím: 10/10

ČLÁNKY:
Články jsou pěkné, dobře napsané, ale jsou dvě věci, které mě trošilinku vadí... Adminka by mohla přidat sem tam k článku nějký obrázek...:) A ta druhá věc je, že jsou poměrně stručné... Ale moc se mi líbí nápad s kresbami, jsou hezké!
Hodnotím: 8/10

AKTIVITA:
Tak tady nemůžu nic vyčíst, články jsou přidávané pravidelně a někdy i několikrát denně!
Hodnotím: 10/10
NÁVŠTĚVNOST:
Návštěvnost je počítána od 17. 8. 2012 a myslím, že na tak celkem krátkou dobu (vlastně měsíc) je návštěvnost poměrne velká!
TOPlist

Hodnotím: 10/10

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 58/60, GRATULUJI!! ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Email | Web | 11. september 2012 at 18:23 | React

Děkuji :-)

2 Ivett Ivett | Web | 11. september 2012 at 18:32 | React

[1]: Nemáš zač ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement