Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Sss_xx! ;)

16. september 2012 at 15:15 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Další blog, který ohodnotím je blog adminky Sss_xx.Hodnocení je zde:
PŘEZDÍVKA: Sss_xx
TÉMA BLOGU: fanblog

PRVNÍ DOJEM:
Zase tu nejvíce zaujme design. Tne je opravdu doimantní a když se podíváte dále, myslím, že první dojem je splněn.
Hodnotím: 10/10

DESIGN:
Design je krásný. Obrázek v záhlaví je výborný , ale nejvíce mě zaumul název stránky, který je obrovský a nádherný..:) Jinak se mi ale zdá, že je to takové.. moc tmavé..:) Černá je sice moje oblíbená barva, ale na ty strany bych možná dala nějakou světlejší barvičku :)
Hodnotím: 9/10


MENU:
Menu je takové jednoduché, ale zdá se mi takové moc prázdné.. Chybí mi tam nějaké informace atd.
Hodnotím: 8/10


ČLÁNKY:
Články jsou všechny o tématu - jsou to většinou přběhy o One Direction, Justin Bieber atd. (jestli jsem správně pochopila :D) A taky je jich tam rekordně moc, za měsíc tak 500 - 600 článků..!!
Hodnotím: 10/10

AKTIVITA:
Za aktivitu se nedá nic vytknout - je maximální. Vždy několik článků za den!
Hodnotím: 10/10


NÁVŠTĚVNOST:
Blog funfuje od března tohoto roku a za tu dobu je návštěvnost opravdu rekordní!
TOPlist
Hodnotím: 10/10
 

1 person judged this article.

Comments

1 best-story-1d-jb best-story-1d-jb | 16. september 2012 at 16:08 | React

Ďakujem moc ;)

2 Ivett Ivett | Web | 16. september 2012 at 16:13 | React

[1]: Není zač ;)

3 Kiki♥*-Your Aff♥ Kiki♥*-Your Aff♥ | Web | 16. september 2012 at 17:17 | React

Skvělý hodnocení :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement