Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

I hate school/Today wos horrible day.:/

12. september 2012 at 20:05 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Já mám asi vážně štěstí na takový ty příšerný dny... Asi proto, že ráno fakt vždycky vstanu levou nohou (v tom se chystám provést radikální změnu :D). První denší věc byla, že jsem měla v noci tak děsně živý sen (ale krásnej sen :D), že jsem celý ráno a první dvě hodiny ve škole prozívala a vy fyzice jsem vážně málem usnula..:D To jsem ale "vrták" co..:D Tkaže první dvě hodiny byla matika, fyzika. No, ale v následující hodině, což je PVPéčko (já mám Vedení domácnosti), jsem se už probrala, řekla bych až moc.. Učitelka totiž na mě a tři spolužačky křičela, že nemáme květináče, ale my jsme je neměly, protože nám to nikdo neřekl... Měly to od nás ze třídy jenom dvě holky, protože se to dozvěděly od Áčkařů nebo Béčkařů... OMG, to je prostě strašný..:P Takže jsme místo toho stríhaly jakýsi čtverečky z látky, což jsme pak všichni dělali ještě doma a my čtyři si máme ještě doma udělat i ty květináče...Bože můj, za co mě trestáš..?!! :DD Takže to byla dvouhodinovka PVPéček a pak byla poslední hodina, Pracovní činnsoti... :P Tam jsme šli ven a normálně jsme skoro celou hodinu (kromě asi tkových 10-ti minut) sbíraly jabka...! :D Twl, to už je vrchol... Jednak sbírám každý týden jabka u sebe na zahradě, ale to je vdlejší a za druhý - to není MOJE zahrad, tak ať si to do prdele posbírá ten, koho ta zahrada je, ne...:D No, ale to už teď fakt přeháním... Sice mě to trošičku naštvalo, ale pak to byla sranda no...:D Tak se omlouvám :DD Pak jsem jela domů a dělala ty debilní čtverečky..:P Přitom jsem se dívala na telku. Pak jsem si udělala úkol do matiky. Potom jsem byla na počítači a po čtvrté jsem šla do knihovny... Když jsem přišla, mamka už byla doma a jely jsme do Holeošva do TYMY, abych se přihlásila do kytary... Ale možná tam chodit nebudu, protože je to v blubou dobu, ale to jenom možná... Pak jsme jely domů a na šest jela mamka se sestrou do kostela... Přijely pak až o půl osmé. Taťka šel taky někam, takže jsem byla sama doma (jedna z mála věcí, co je na tomto dni dobrý).. Chvilku jsem byla venku a pak jsem taky popřála babičce, protože má dneska svátek.. A pak jsem byla na PC. Asi v 7 jsem si udělala kakao a povečeřala. Pak přijeli mamka s taťkou a sestra a já jsem si nachystala věcido školy a teď jsem tady... Až tohle dopíšu, tak se ještě chystám učit zeměpis (Božeee..:D). Tak čauky! :)


Já chci Nikoon...:D

Pro všechny co si to čtou..:)


c4lmdown: (by alǝ)


 

1 person judged this article.

Comments

1 Minty Minty | Web | 12. september 2012 at 20:54 | React

Ja sa tiež musím učiť zemepis. My máme tiež niekededy takéto upratovanie. A vrcholne ma to štve! Ja im tam nebudem okopkávať záhradku, hrabať sa v ružiach a hrabať listy!! To je využívanie detskej práce! ;-) Inak u nás sa to volá pestiteľské práce a tak by sme mali niečo pestovať a nie robiť otrokov škole,i keď nakoniec je to zábava :DD

2 Romi Romi | Email | Web | 13. september 2012 at 11:14 | React

to se mi taky nekdy stava ze jsem vice unavena :D ze snu

3 Ivett Ivett | Web | 13. september 2012 at 14:46 | React

[1]: Jo, to je pravda ale je fakt že potom je to opravdu celkem sranda no..:D

[2]: :D No tak to nejsi sama..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement