Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Jak se máte..?? :D

20. september 2012 at 12:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Asi se divít, že píšu v tuhle dobu, ale dneska jsem teda zůstala doma..:') Nebylo mi moc dobře, takže tak..:'( Ale pak jsem se ještě vyspala a teď už je mi fakt výborně :D Za chviličku tu můžete čekat nějaký článek na to, abyste mi tam mohli napsat vaše otázky do videodopovědi (článkoodpovědi :D)... No, omlouvám se, ale až bude více otázek (jestli vůbec nějaká bude), tak tu videoodpověď natočím přes mobil.. Dneska jsem něco zkoušela a ta kvalite není zase tak úplně špatná no :D Samozřejmě foťák by byl lepší, ale co už..:D Tak se mějte hezky!

P.S.: Omlouvám se, že je ten článek tak krátký, ale musela jsem tady něco napsat..:D

Dainty Lovers

january - skinny-lenis Jimdo-Page!

These lights will inspire you

Photos/videos of 不正常人類研究中心

A Fairytale of Photos

souhaite désespérée.

Alb5a

Paris, always a good idea.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 20. september 2012 at 19:34 | React

hezky fotky no jde to  :(

2 Ivett Ivett | Web | 20. september 2012 at 19:48 | React

[1]: Díky.. Tak snad budou i lepší dny ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement