Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Konečeně pátek..!! :D

7. september 2012 at 20:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Konečně pátek!!! Už jsem ten týden skoro nemohla vydržet :D Dneska už jsme měli podruhý ájinu a hráli jsme tam nějaký trpaný seznamovací hry....:D Pak byl příraz a hned na začátku tam jeden kluk vrazil druhýmu...D (nebo nějak tak) Takový přivítání pro novou učitelku nebylo zrovna ok, ale co už :D Pak byla už podruhý fyzika a tam jsme opakovali...:P :// Potom byla matiak a ta už mě pěkně se*e, protže tam pořád jenom opakujeme desetinná čísla..:P No a nakonec byly dvě hodiny výtvarky, kterou letos budeme mít s naší třídní, což bude pěkná otrava, protože jsme ji loni měli z Pracovních činností a dělali jsme tam nějaký věcičky z papíru atd. a vsadím se, že letos to bude stejný.. Dneska jsme dělali zláložky do knížky..:P :D
Když jsem dojela domů, zase jsem sedla k počítači...:D Na půl čtvrté jsme šli se sestrou do kroužku flétny. Museli jsme být s učitelkou venku, protože bylo zamklý. Jenom jsme si řekli, kdy bude bývat flétna atd. Byly jsme tam jenom chviličku a hned jsme šly domů. Dneska zase přijela teta. Bude tady ještě zítra a odpoledne pojede domů. Já jsem zase byla na počítači :D Pak jsem se začala nudit a tak jsem šla ven na dvůr. Pak jsem byla chvilku u babičky v kuchyni a tak jsme si povídaly s tetou...:D A pak jsem šla domů a zase byla na PC. Tak to je všechno :D Čauky!


c0caino: cloud 

Be the first one to judge this article.

Poll

Oblíbený den v týdnu???

Pondělí 13.5% (7)
Úterý 15.4% (8)
Středa 17.3% (9)
Čtvrtek 11.5% (6)
Pátek 19.2% (10)
Sobota 11.5% (6)
Neděle 11.5% (6)

Comments

1 Romi Romi | Email | Web | 8. september 2012 at 14:06 | React

povedené obrázky :)) mám te  v affs

2 Ivett Ivett | Web | 8. september 2012 at 18:07 | React

[1]: Taky tě tam mám ;)

3 Romi Romi | Email | Web | 8. september 2012 at 19:59 | React

to ses moc nevyspala jinak ta fotka je z tabla :))

4 Ivett Ivett | Web | 8. september 2012 at 20:10 | React

[3]: jj, je to fakt moc hezký ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement